Lost Ark Skill Point Kullanımı: (Beceri Puanı) Nasıl Kullanılır?

Lost Ark Skill Point Kullanımı
Lost Ark Skill Point Kullanımı

Lost Ark Skill Point Kullanımı Nasıl Yapılmalıdır? Lost Ark, oyuncuları en iyilerinden ziyade sinerji yaratmak için tasarlanmış beceri kümeleri olan farklı “yapıları” denemeye teşvik ediyor. Bu hem MMO’larda hem de RPG’lerde ortak bir özelliktir, ancak Lost Ark’ın Beceri sistemi kıyaslandığında oldukça liberaldir. LOST Ark, nadir eşyalar almak veya NPC’lerle konuşmak yerine, oyuncuların istedikleri zaman beceri puanlarına tıklamalarına olanak sağlar.

Ayrıca oyuncuları seçtikleri sınıfta yeni şeyler denedikleri için cezalandırmaz. Lost Ark’ta beceri puanları vermek tamamen ücretsizdir ve işte böyle yapılır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Jewel Coral Nerede


Lost Ark Skill Point Kullanımı

Bireysel Beceri Puanları

Lost Ark Skill Point Nasıl Verilir
Lost Ark Skill Point Nasıl Verilir

Bireysel yetenek ağaçlarına vermek “Savaş Becerileri” menüsünde yapılır. Bu menüyü sık sık ziyaret edecek ve her seviyenin verdiği beceri puanlarını dikkate alacaksınız. Aşağıdaki düzenlemelere uymak için aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1 : Savaş Becerileri menüsünü açmak için klavyede K tuşuna basın. Bu, varsayılan tuş bağlamadır; aksi halde sağ alttaki Karakter’e tıklayın ve Savaş Becerileri’ni seçin.

Adım 2 : Beceri vermek istediğiniz bir beceri ağacı seçin.

Adım 3 : Vurgulanan beceri ağacının en sağ ucunda bir toplama ve çıkarma işareti vardır. O beceri ağacında harcadığınız puanları kaldırmak için çıkarma işaretine tıklayın.

Lost Ark Skill Point Nasıl Kullanılır
Lost Ark Skill Point Nasıl Kullanılır

Beceri ağacını bir seviyenin gereksinimlerinin altına düşürmenin, o beceri için bonusu ortadan kaldırdığını unutmamak önemlidir. Örneğin, her beceri ağacının ilk kademesinin kilidini açmak için dört beceri puanı gerekir. Oyuncular, diğer beceri ağaçlarına beceri puanları yerleştirmeden önce “Tavsiye Et” düğmesini kullanmayı düşünmelidir. Baskınlara, zindanlara ve popülerliğe dayalı bina fikirleri sağlayabilir.


Tüm beceri puanı [Lost Ark Skill Point Kullanımı]

Lost Ark Beceri Puanı
Lost Ark Beceri Puanı

LOST Ark’ta ilerledikçe ve daha fazla seviye elde ederken sonunda birkaç beceri ağacını tamamlayacaksın. Her bir yetenek ağacı için ayrı ayrı yetenek puanları belirlemek yerine, tüm yetenek ağaçlarını bir kerede sıfırlayabilirsiniz.

Adım 1 : Savaş Becerileri menüsünü açın. K tuşuna basın veya sağ alt köşedeki Karakter’i seçin.

Adım 2 : Savaş Becerileri menüsünün sol alt köşesinde Sıfırla’yı tıklayın.

Adım 3 : Onaylamak için Tamam’a tıklayın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOST Ark Rovlen Konumu


Lost Ark’ta beceri ön ayarları nasıl oluşturulur?

Beceri Puanı Nasıl Kullanılır
Beceri Puanı Nasıl Kullanılır

Lost Ark ayrıca oyunculara birden fazla beceri ön ayarı oluşturma ve bunları anında değiştirme seçeneği sunar. Bu harika bir yol, örneğin tank arkadaşlarla bir görevde değilken hasar veren bir yapıya geçebilirler. Ancak, beceri ön ayarlarının savaş sırasında değiştirilemeyeceği unutulmamalıdır.

Adım 1 : Savaş Becerileri menüsünü açın.

Adım 2 : Savaş Becerileri menüsünün üst kısmında bir dizi sayı göreceksiniz. Her biri, oluşturabileceğiniz bir beceri ön ayarına karşılık gelir.

Adım 3 : Beceri ön ayarınızı adlandırmak için, Savaş Becerileri menüsünün sol üst köşesindeki küçük kalem ve kağıt simgesine tıklayın.

Adım 4 : Bir ad yazın ve Tamam’a tıklayın.

Lost Ark Skill Point Dağılımı

Oyuncular ücretsiz olarak iki beceri ön ayarı alır. Oyuncular daha fazlasını yaratmak isterlerse, gerçek parayla satın alınan oyun içi para birimi olan kristalleri harcamak zorunda kalacaklar. Bununla birlikte, LOST Ark ayrıca oyuncuları başarılar, görevler veya kraliyet kristalleri veya madeni paraları alışverişi gibi… Çeşitli oyun içi etkinlikleri tamamladıkları için ödüllendirir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Skill Point Kullanımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Providence Stones Nedir


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.