Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lost Ark Unavailable in your region Hata: Error (Bölgenizde kullanılamıyor)

Lost Ark Unavailable in your region Hata Nedir? Bazı oyunlar yalnızca belirli bölgelerde yayınlanır. Kayıp Ark da bu kategoriye giriyor. Lost Ark oyunu bölgenizde yoksa ve yine de denemek istiyorsanız… Bu sorunu çözmek için kullanabileceğiniz bazı geçici çözümler paylaştığımız için bu makaleyi okumalısınız. Kendi cihazınızın Lost Ark alanından oynamaya başlayın. Kayıp Ark başlangıçta Kore bölgesiyle sınırlıdır. Ancak son zamanlarda oyun Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde de piyasaya sürüldü.

Popüler bölgelerde piyasaya sürülmesinden bu yana oyun, Steam’de binlerce yeni oyuncu tarafından sevildi. Ayrıca, yayınlandıktan sonraki 24 saat içinde trend oldu. Lost Ark’ın oynanış şekli ağırlıklı olarak PvE odaklıdır ancak oyunda ilerledikçe ve belirli bir seviyeye ulaştıkça çıkılır. PvP modunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Konumuza dönersek, Lost Ark “Bölgenizde Mevcut Değil” hatasını düzeltme hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Grand Prix Çıkış Tarihi


Lost Ark Unavailable in your region Hata:

Birçok oyuncu, sayfalarını Steam’e yüklemeye çalışırken Lost Ark “Bölgenizde Kullanılamıyor” hatasıyla karşılaşıyor. Ayrıca, bu oyunu desteklemeyen bir bölgeye aitseniz, oynamaya başlamak için aşağıdaki geçici çözümleri denemelisiniz. Yeni bir Steam hesabı oluşturun: Bölgeniz desteklemiyorsa, yeni bir Steam hesabı oluşturmalısınız.

Oluşturmadan önce PC’nizde etkinleştirilmiş bir VPN olduğundan emin olun. Hesabınızı oluştururken bu oyunu oynayabileceğinizi bildiğiniz bir ülke veya bölge seçin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Coordination Book Nedir


Lost Ark Unavailable in your region Error

Bu oyunu ana Steam hesabınızdan oynamak istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Siz de bu oyunu ana hesabınız üzerinden ailenizle paylaşabilir ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oynamak veya başlatmak için yine de bir VPN’e bağlı olmanız gerekir. Bu, oyuna sahip olmak için yalnızca bir ajans hesabına ihtiyacınız olduğu anlamına gelir.

Bu hesaba sahip olduğunuzda, Aile Paylaşımı özelliğini kullanarak ana hesabınızdan Lost Ark oynayabilirsiniz. Bu tamamen Lost Ark’ın “Bölgenizde Mevcut Değil” hatasını düzeltmekle ilgili. Bu makaleyi faydalı bulduysanız, lütfen arkadaşlarınızla paylaşın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Lost Ark Unavailable in your region Hata sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Lost Ark Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Başlamıyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER