Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Lütfen sistem yöneticinize başvurun getIlkYilHizmetleri

e-Devlet üzerinden SGK hizmetlerine erişmek istediğinizde “Lütfen sistem yöneticinize başvurun getIlkYilHizmetleri” diye bir hata alıyorsanız işte nedeni ve çözümünü sizler için araştırdık.

Lütfen sistem yöneticinize başvurun

Lütfen sistem yöneticinize başvurun” Türkçe olarak “Please contact your system administrator” anlamına gelmektedir. Bu cümle genellikle bir sistem veya bilgisayar sorunu olduğunda veya bir kullanıcının yetkisiz erişim gibi bir sorun yaşadığında kullanılır. Bu cümle, kullanıcının sistem yöneticisiyle iletişim kurmasını veya sorunun çözümü için ona başvurmasını istemektedir.

Hatanın nedeni nedir?

Aslında bu sorunu sadece “SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi” de değil başka sayfalarda da almanız mümkündür. Sistemsel ve yazılımsal bir hatadır. Ve geçici olarak yaşayacağınız bu hatayı çok kısa yaşarsınız.

Hatanın tam metni ise şöyle; “Lütfen sistem yöneticinize başvurun–>getIlkYilHizmetleri–>>[Ljava.lang.StackTraceElement;@f5783654” bu şekilde ekrana yansır.

edevlet sistem hatası

Hatanın çözümü nasıldır?

Çözüm için sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur. Çünkü bu tarz hatalar yazılımsal veya sistemsel hatalar olup, genelde teknik ekip tarafından yapılan çalışmalar esnasından kaynaklanır. Çözüm için sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır. Klavyede F5 tuşuna basarak lütfen sayfayı yenileyin.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER