Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Melisa Döngel İnstagram Hesabı Nedir? Son Dakika Haberi [Gündem]

Melisa Döngel İnstagram Hesabı Nedir? Melisa Döngel hakkında Son dakika haberlerini ve Melisa Döngel İnstagram Adresi sizler ile paylaşacağız. Bu makalemizde gündemde bulunan tüm ayrıntıları aktarmaya çalışacağız. Önceki gün İstanbul’dan Bodrum’a seyahat eden Melisa Döngel’in uçakta krize neden olduğu iddia ediliyor.

Gürültü yapan iki çocuğu azarlayan Döngel, bu çocukların anneleriyle kavga ettiğini iddia ederek haberin ardından açıklama yaptı. Bu Haberleri Duyan her kez ise Melisa Döngel İnstagramı Merakla Arandığını öğrendik

melisa dongel instagram hesabi nedir son dakika haberi gundem 3

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Şampiyonlar Ligi kura çekimi Ne Zaman


Melisa Döngel, son dönemin göz kamaştıran yıldızlarından biri. İddiaya göre, birkaç ay önce arkadaşlarıyla birlikte gittiği kafenin gündeme getirilmesine izin verilmediği haberiyle gündeme gelen oyuncu, “işiniz bitti, ben sizi çözeceğim” diyerek çalışanları tehdit etti. Bu sefer uçakta bir savaş başladı.

“Sessizlik!”

Söylentilere göre 21 yaşındaki Döngel önceki gün İstanbul’dan Bodrum’a gitmişti. Uçakta yorulan oyuncu, iki çocuğun gürültüsünden rahatsız oldu. Çocuğun annesi ‘sessiz’ diye bağıran oyuncuya tepki gösterdi. Bu tepkiye çok kızan Melissa Dongel, “Çocuklarınıza iyi bakın. Sizi dinlemek zorunda değiliz. Böyle seyahat etmek istiyorsanız özel jete binin” diye bağırdı.


Melisa Döngel İnstagram Hesabı
Melisa Döngel İnstagram Hesabı

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Maraşlı Mahur İnstagram Hesabı


Melisa Döngel İnstagram Hesabı Nedir? Sosyal Medya Adresini Bulamayanlara Özel

Melisa Döngel Bu sefer havada kriz var! Uçakta çıkan kavgada yolcular güçlükle ayrıldı Oyuncu Melisa Döngel, rol aldığı dizideki başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarsa da son dönemde özel hayatı ve kavgalarıyla ilgili haberler gündemde değildi. Aynı Zamanda Melisa Döngel İnstagram Hesabı Merak Eden Ziyaretçiler için aşağıda linki paylaşıyoruz. Buraya Tıkla.

Melisa Döngel İnstagram Adresi paylaştığımıza göre son dakika haberlerini anlatabiliriz. Geçen gün Melisa Döngel’in gittiği kafe onu içeri almadı ve ortalığı karıştırdı, bu sefer havada patladı.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Melisa Aslı Pamuk İnstagram Hesabı


Döngel, İstanbul’dan Bodrum’a giden uçakta gürültü yapan iki çocuğu azarlayınca ne oldu? Çocukların annesiyle tartışan güzel oyuncunun tartışmasına uçaktaki diğer yolcular da dahil oldu. Hostesin müdahalesiyle Melissa Dongel güçlükle sakinleşti. Olan şey bu…

Melisa Döngel İnstagramı Soranların Nedeni

Uçağı birbirine kattı! Çocukların sesi Melisa Döngel’i çıldırttı işte bu yüzden Melisa Döngel İnstagramı merakla aranıyordu. Melisa Döngel’in İstanbul’dan Bodrum’a giden uçaktaki çocukların seslerinden rahatsız olması nedeniyle uçakta krize neden olduğu için kavgaya başladığı iddia edildi.

Kavgaların gelişmesiyle birlikte yolcuların da devreye girdiği bildiriliyor. Son zamanlarda ekranlara gelen oyuncu Melisa Döngel, tavrıyla magazin gündeminde değil… Döngel, birkaç ay önce arkadaşlarıyla birlikte gittiği kafeye gitmesi yasak olduğu için kavga edip çalışanları ‘Bitirdin, seni bitireceğim’ demekle tehdit etti ve başka bir kavga çıkardı. Yolcuların ve uçuş görevlilerinin müdahalesiyle savaşın sona ermesinin ardından genç oyuncu Bodrum’u teselli etti.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Melisa Döngel İnstagram Hesabı? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Gündem Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Doya Doya Moda Betül İnstagram Hesabı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER