Metin2 Bereket Sandığı [Metin2 Bağış Tabağı Ne İşe Yarar]

Metin2 Bereket Sandığı
Metin2 Bereket Sandığı

Metin2 Bereket Sandığı ve bağış tabağı ne işe yarar? Nasıl para kazanılır? Herkese merhaba, Ramazan etkinliği bugün başlıyor, metin2 tr’de simit nedir ve nasıl kullanılır anlatacağım. Metin2 Ramazan etkinliği kapsamındaki ödüllerden biri de “Bereket Sandığı”.

Bu kutudan çok güzel şeyler çıkmaktadır. Peki bu değerli sandığımızdan çıkan itemleri sonuç olarak nasıl kazanabiliriz? Şimdi size bereket sandığı metin2 hakkında tüm detayları aktarıyorum…

Metin2 Bereket Sandığı
Metin2 Bereket Sandığı

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Resident Evil 9 Ne Zaman Çıkacak


Metin2 Bereket Sandığı

metin2 bağış tabağı, oyunda iyi fırsatlar sağlayan eşyalardan biridir. Elbette Bu sandığın çok yararlı olabilecek ilginç bir hikayesi var. Antik çağda yaşayan zengin ve önemsiz bir iş adamı, büyük bir felakete uğradı ve hor görüldü. Bir dilenci geçiyordu ve kimse onu kum fırtınasının felaketinden kurtaramadı. Dilenciden yardım isteyen iş adamı, yardımı karşılığında tüm mal varlığını dilenciye bağışlayacağını söyledi.

Zavallı dilenci bunu kabul etmiyor. Servet istemediğini, sadece simit istediğini söylüyordu. O günden sonra tüccarlar bu meşhur tabağı fakirlere oturur dağıtmak için kullanmaya başladılar.

Ve bunun sayesinde Metin2 Tr de simitler ve tabalar çıkmaya başladı peki bu tabağın oyun içerisinde bize faydaları ve verdiği itemler neler olacaktır?

  • Demircinin el kitabı
  • Cesaret pelerini
  • Liderin kitabı
  • Kötü ruh kovma kağıdı
  • Efsun nesnesi
  • Geliştirilmiş şeftali çiçeği şarabı
  • Artırma kağıdı
  • Kutsama küresi
Metin2 Bereket Sandığı
Metin2 Bereket Sandığı

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: wt ne demek


Metin2 Bağış Tabağı Ne İşe Yarar? Nedir Nasıl Oluşturulur?

Bu yazımızda Metin2 Bağış Tabağı ne olduğunu ve nasıl yapıldığını anlatacağız. Çok ilginç bir hikayesi var. Metin2’de zengin bir hazine sandığı alabilmek için öncelikle EP’li bir “Bağış Tabağı” almamız gerekiyor. Nesne market mağazasından 59 EP ile iftar tabağı satın alabilirsiniz. İftar tabağını aldıktan sonra 10 Simit lazım.

Yani toplamda 1 bağış tabağı + 10 simit bulmamız gerekiyor. Ardından tarihçi NPC’ye gidiyoruz. Bir tarihçiden 10 simit + bağış tabağı için 1 adet Dolu iftar tabağı alıyorsunuz. “simit” butonuna tıklayarak bir iftar tabağı alabilirsiniz. Bu tabağı götürüp Aç Vatandaşa NPC’ye teslim ediyoruz ve bereket sandığımızı ele alıyoruz. Sandığı açtığımız taktirde Yukarıdaki ödüllerden bir tanesine sahip oluyoruz.

metin2 bağış tabağı nerden düşer

metin2 bağış tabağı nerden düşer? Bu tabak herhangi bir slot üzerinden veya bir bos üzeriden kesinlikle düşmemektedir. Yukarıda Bahsi Geçilen Bağış Tabağı Yanlızca Ep İle Nesne market üzerinden satın alınabilinir.

Metin2 Bereket Sandığı Ne İşe Yarar? Yukarıdaki ödüller “İftar sandığı” nda bulunabilir: Yukarıdaki eşyalar kutsama kutusunda bulunabilir. Gerçekten güzel hediyelerdir. En değerli olanlar demircinin el kitabı, büyülü eşyalar ve eklenen kağıtlardır. Ama dediğimiz gibi bu hazine sandığını alabilmek için 59 EP iftar tabağı almamız gerekiyor. Ayrıca bildiğimiz kadarıyla bedava iftar kartı alınamadığı için sandık alınamıyor.

Metin2 bağış tabağı Nesne markette ürünlerden biridir ve bu tabak, Oyun içinde sizlere mükemmel itemler sağlar. Bağış tabağı ve 10 simit olduğu taktirde 1 adet iftar tabağı kazanacaksınız. İftar tabağı oldukça değerli itemler sağladığı için oyunda bulamayacağınız bir itemdir. Bağış tabağını bir aç vatandaşına verirseniz, vatandaş size itemler verir. Sandıkta bulunabilecek eşyalar yukarıdaki şekildedir

metin2 bereket meyvesi ne işe yarar

metin2 bereket meyvesi ne işe yarar (Metin2 Ramazan etkinliğine ait) etkinlik bu günden itibaren tekrardan başlıyor. Metin2 Simit ne işe yarar? Oyunda 2 NPC var, ilki Tarihçi ve diğeri Aç Vatandaş Tatlı almak için tarihçi NPC’ye 10 simit verebilirsiniz.

Nesne Depolamadan 59 RP Metin2 bağış tabağı alabilirsiniz. Bağış tabakları sayesinde 10 simit ile birleştirilip çok güzel itemler alınabiliyor. Bu eşya takas edilemez veya Herhangi bir npc de Pazarda satılamaz. Nesneyi saklayabilirsiniz, ancak envanterinizden çıkaramazsınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Metin2 Bereket Sandığı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Hberimizi de Okuyunuz: Resident Evil Village Hazine Haritası


Bu içeriğe oy verin!