Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar ve Özelliği Nedir?

Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar
Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar

Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar? Metin2 Çeviklik, oyunda en sık kullanılan büyülerden biridir. Metin2 Çeviklik Efsunu Özelliği diğer efsunlara göre farkları bulunmaktadır. Oyunda yaygın olarak kullanılsa da bazı oyuncular bu büyünün ne için olduğunu bilmiyor. Özellikle yeni oyuncular oyunu keşfedip büyüyü öğrenene kadar pek çok şeyi kaçırabilirler. Metin2 büyüleri sunucudan sunucuya değişiklik gösterebilir. Aynı büyü oranı bile farklı olacaktır. Ancak, bazı büyüler sabittir. Çeviklik aynı zamanda sabit ninja büyülerinden biridir.

Bu yazımızda bilmeyenler için Metin2’nin çevikliğinin rolünü anlatacağız. Metin2 Çeviklik Efsunu Nedir?


Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar
Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar? Metin2 geçmişten bugüne Çeviklik efsunun faydaları

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Metin2 Bereket Sandığı [Metin2 Bağış Tabağı Ne İşe Yarar]


Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar Nedir?

Çeviklik büyüsü oyunda çok önemli bir avantaj sağlıyor. Oyunlarda bu kadar çok kullanılmasının nedeni sağladığı avantajlardır. Çevik bir şey yapmaz, birden fazla şey yapar. Metin2 Çeviklik Efsunu Nedir sorusunun cevabı şu şekildedir:

  • Vuruş hasarını arttırır
  • Savuşturma oranının yükselmesini sağlar.
  • Düz vuruşlarda normalden fazla hasar açığa çıkmasını sağlar.
  • Savunmayı güçlü kılar.
  • Beceri hasarını arttırır.
  • DEX statüsünü yükseltir.

Çeviklilik Efsunu sizlere ciddi anlamda beceri vuruşlarınızda hasar artışı verecektir. Genellikle Kalkan, küpe, silah itemlerine ÇEviklik Efsunu getirilir.

Metin2 geçmişten bugüne Çeviklik:

2010’lu yıllarda oyuncular oyunu yeni yeni keşfettiği için, Henüz Çeviklik Özelliğinin nasıl kullanıldığına dair bir bilgiye sahip değildi. Hatta ve Hatta Oyuncular 2016-2017 senesine kadar çeviklik efsununu yanlış bir şekilde kullanmaya devam etmiştir. Uzun süren bu kararsızlık ve belirsizlikle efsunun nasıl kullanılacağına dair kimse bilgiye sahip değildi.

Tabi Websesi olarak uzun süren oyun platformlarında ki deneyimlerimiz ile sizin için Metin2 Çeviklik Efsunu Özelliği bilgilerini derledik…


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Metin2 Kazma Nedir?


Metin2 Çeviklik Efsunu Özelliği

Çeviklik ne kadar fazla olursa, rakibin size vurduğunda ıskalama oranı o kadar yüksek olur. Vuruş hasarınız arttığında her iki yönde de avantaj elde edeceksiniz. Yani rakibiniz size saldırdığında ıskaladığınız için sağlığınız azalmaz ve saldırı yaptığınızda rakibinizi kolayca yenebilirsiniz.

Çeviklik büyüsü, herhangi bir karakter için nadiren yararlıdır. Bazen dex olarak adlandırılan bu büyü, saldırı değerini arttırdığı için ninjalar tarafından yoğun olarak kullanılır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Metin2 Çeviklik Efsunu Ne İşe Yarar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.