Migros Ağız Bakım Ürünlerinde Dev İndirim (24-27 Kasım)

Migros
Migros

Migros ağız bakım ürünlerinde efsane indirim uyguluyor. 24-27 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olmak üzere dev indirim günleri başladı. Aralarında Sensodyne diş macunu ve ORAL-B ürünleride var.

Migros Muhteşem Cuma Günleri

Türkiye’nin dev marketler zinciri Migros‘ta dev indirim günleri bugün itibari ile başlıyor. Ancak, kampanyada ürünlerin stokla sınırlı olduğunu belirtmekte fayda var. İndirim günleri sadece 24-27 Kasım 2022 tarihleri arasında uygulanacaktır. 2 al 1 öde günleri bugün itibari ile başladı. Son olarak, mağazalarda sınırlı sayıda stok olduğundan acele etmenizi öneririz. Bunu bir kere daha belirtmekte fayda olacaktır.

Migros Muhteşem Cuma Günleri
Migros Muhteşem Cuma Günleri

Oral-B diş macunları, diş fırçaları ve diğer tüm ağız bakım çeşitleri listeleniyor. Yetişkinler için ve çocuklar için farketmez. Tüm ürünlerde 2 al 1 öde kampanyası mevcuttur.

Migros Muhteşem Cuma Günleri

Taraftarlara özel ürünlerde indirime dahildir. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve diğer taraftar ürünlerinde de büyük indirim geçerli olacaktır. Bu arada, Oral-B Pro 790 şarj edilebilir diş fırçası siyah 2’li avantaj paketi, Oral-B D100 şarj edilebilir diş fırçası 3 boyutlu beyazlık pembe, Oral-B D100 şarjlı fırça Fenerbahçe taraftar paketi ile Oral-B D100 şarjlı fırça Beşiktaş taraftar paketi ürünleri için de indirim uygulanacaktır.

Migros indirim

Kampanya detayları şöyle, Money Kart veya Money Bonus ile yapılan alışverişlerde ağız bakım ürünleri aynı üründe geçerli olmak kaydı ile 2 al 1 öde indirimi olacaktır. İndirim ödeme adımında düşecektir. İndirim için sepete aynı üründen en az 2 adet eklenme şartı bulunmaktadır. Kampanyalı ürünler mağaza stoklarıyla sınırlı olacağı için acele etmeniz lazım. Kampanyaya dahil ürünlerde sepet limiti mevcuttur. Katalog ürünleri bu kampayaya dahil edilmemiştir.

Migros indirim Sensodyne

Sensodyne Nourısh Sağlıklı Beyazlık 75Ml Bardak Hediyeli ürün, Sensodyne Çok Yönlü Koruma Beyazlatıcı Diş Macunu 75 Ml, Hassasiyet ve Diş Eti Diş Macunu ve Sensodyne Onarım ve Koruma Diş Macunu gibi ürünlerinde indirimler dikkat çekiyor.

Migros indirim Sensodyne

Ağız bakım ürünlerinde en çok tutulan ürünlerden biri olan “Sensodyne Cool Mint Ağız Bakım Suyu 500 Ml” indirime eklenmiştir. Migros Online Satış listelemesinde 64,90 TL olan bu üründen 2 alana 1 bedava veriliyor. Migros indirim günlerini kaçırmayın!

Sensodyne Cool Mint Ağız Bakım Suyu 500 Ml
Sensodyne Cool Mint Ağız Bakım Suyu 500 Ml