Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft 1.18 Caves ve Cliffs APK indirme tarihi, beklenen boyut, özellikler

Minecraft 1.18 Caves ve Cliffs APK indirme tarihi nedir? Minecraft 1.18 güncellemesinin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyun geliştirici şirket Mojang, geçtiğimiz günlerde Minecraft Cliffs APK Part 2’nin Android cihazlar da dahil olmak üzere tüm platformlarda kullanıma sunulacağını duyurdu.

Minecraft, esas olarak PC’ler için yapılmış olmasına rağmen, mobil cihazlarda, özellikle Android’de iyi bilinmektedir. Minecraft’ın Cep Sürümü (veya Bedrock Sürümü), yeni güncellemeleri dört gözle bekleyen büyük bir oyuncu grubuna sahiptir. Minecraft 1.18 güncellemesi, bugüne kadarki en büyük Minecraft güncellemelerinden biridir ve oyuncuların yayınlanmasını beklemesine gerek yoktur. Android için Minecraft Cave APK 2. Bölümü hakkında bilmeniz gereken her şey burada.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Dungeons Yetenek


Minecraft 1.18 Caves ve Cliffs APK

Minecraft 1.18 APK çıkış tarihi

Minecraft’s Caves and Cliffs’in ilk bölümünün güncellenmesinin ardından oyuncular ikinci bölüm için heyecanlıydı. Mojang’ın yakın tarihli bir blog gönderisinde oyun geliştiricisi, Minecraft 1.18 apk Part 2’nin 30 Kasım’da yayınlanacağını belirtti. Bu çıkış tarihi, oyunu sağlayan tüm cihazlar için geçerlidir. Bu nedenle APK’lar için Minecraft 1.18 güncellemesi 30 Kasım’da indirilebilecek.

Minecraft 1.18 güncelleme APK beklenen boyutu

Minecraft, devasa dünyası ve sonsuz haritalarıyla bilinir, ancak Android dahil tüm desteklenen cihazlarda gerçek oyun dosya boyutu çok küçüktür. Ancak oyuncu Minecraft’ta bir dünya yarattığında ve çok sayıda parça oluşturduğunda oyunun genel boyutu artacaktır.

Önceden, Minecraft için beta APK’nın boyutu yaklaşık 130 MB idi. Bu nedenle, Minecraft 1.18 Caves and Cliffs Güncellemesinin 2. Bölümünün beklenen boyutu da 130 ile 150 MB arasında olabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Dungeons Rehberi


Minecraft 1.18 güncelleme APK indirme yöntemi

Minecraft 1.18 Caves ve Cliffs APK
Minecraft 1.18 Caves ve Cliffs APK

Android’de uygulama indirmek ve yüklemek çok basittir. Minecraft 1.18 Caves and Cliffs güncellemesinin 2. Bölümü için indirme yöntemi, diğer tüm Android uygulamalarıyla aynı olacaktır. Oyuncular, Android cihazlarında Google Play Store’a erişebilir.

Ardından Minecraft’ı arayabilir ve güncellemeyi tıklayabilirler. Bu, yeni Minecraft 1.18 güncelleme APK’sını Android cihazlarına yükleyecektir.

Minecraft 1.18 güncellemesi yaklaşan özellikler

minecraft 1 18 caves ve cliffs apk indirme tarihi beklenen boyut ozellikler 3
Minecraft 1.18 güncellemesi yaklaşan özellikler

Yeni Minecraft 1.18 güncellemesi yeni değişiklikler ve eklemelerle dolu olacak. Mojang, bunun oyunun en büyük güncellemesi olacağını onayladı. Minecraft 1.18 Caves and Cliffs Update Part 2, aşağıdaki özelliklere sahip olacaktır:

  • Yeni dünya nesli
  • Yeni cevher dağıtımı
  • 7 yeni biyom
  • y=0’dan y= -64’e kayan ana kaya katmanı

Bunlar, Minecraft 1.18 güncellemesinin temel özelliklerinden bazılarıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft 1.18 Caves ve Cliffs APK sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft buz bombası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER