Minecraft Axolotl Ne Yer; işte onları nasıl besleyeceğiniz ve yetiştireceğiniz

Minecraft Axolotl Ne Yer
Minecraft Axolotl Ne Yer

Minecraft Axolotl Ne Yer? Minecraft’ta Axolotl sadece tropikal balıklarla dolu kovaları yerler. Bir kova tropikal balık elde etmek için tropikal balığın üzerinde bir kova su kullanmanız gerekir. İki Axolotl beslemek, çabucak çiftleşmelerine ve genç bir Axolotl üretmelerine neden olur. Minecraft’taki tüm NPC’ler (veya “çeteler”) arasında Axolotl en yenisidir. Ancak, birini evcil hayvan olarak beslemek, hatta bir çiftliğe başlamak istiyorsanız, onların benzersiz beslenme alışkanlıklarını anlamanız gerekir. Gerçek hayatta Axolotl canlı balık yemeyi sever.

Bu, yalnızca canlı tropikal balıklarla dolu kovaları yedikleri Minecraft’a taşındı. Başka bir deyişle, bir balığı öldürür ve onu alırsanız veya bir olta ile yakalarsanız, onu yemezler. Bunun yerine bir kovaya su doldurup tropikal balıklar için kullanmalısınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Düzgün Taş Yapımı


minecraft axolotl ne yer

Tropikal balıkları yemyeşil mağaralarda, Axolotl yumurtlayan biyomlarda ve sıcak okyanuslarda ve mangrov bataklıklarında bulabilirsiniz. Bir kova tropikal balığınız olduğunda, gidip Axolotl bulun ve üzerlerinde kullanın. Tropikal balıklar kaybolacak ve Axolotl kafasında bir sürü kırmızı kalbin belirdiğini göreceksiniz. Onları beslemek için Axolotl kovalama konusunda endişelenmeyin. Ne zaman bir kova tropikal balık yakalasanız, yakındaki herhangi bir Axolotl, siz onları besleyene veya kovalayana kadar sizi takip edecektir. Diğer çeteler gibi, bu şekilde iki Axolotl doğurabilirsiniz. Her 30 saniyede bir yakındaki iki Axolotl besleyin ve bir bebek Axolotl oluşturmak için bir araya gelecekler.

Bebek Axolotl olgunlaşması 20 dakika sürer, ancak onları daha fazla tropikal balıkla besleyerek süreci hızlandırabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Axolotl Ne Yer sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Şekilli Flama Yapımı


Bu içeriğe oy verin!