Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Bedrock nasıl indirilir? Her platform için indirme adımları

Minecraft Bedrock nasıl indirilir? Minecraft uzun bir yol kat etti ve şu anda piyasadaki en iyi oyunlardan biri olarak kabul ediliyor. Beta testi, geliştiricilerin toplulukla etkileşime girmesine ve güncellemeler arasında oyunu iyi durumda tutmasına yardımcı olur. Bunun için oyunun başarısında büyük rol oynar. Minecraft Preview, oyunun Bedrock Edition beta programının bir parçası olarak yayınlandı. Mojang’ın bloglarında duyurduğu gibi, yakında Beta programının yerini alacak.

Bedrock Beta programının güncel sürümü Xbox, Windows 10/11 ve Android gibi platformlarda oynanabiliyor. Ancak önizleme programı, oyunun merakla beklenen sürümünü iPhone ve iPad gibi iOS cihazlara getirecek. Aşağıdaki makale, oyunculara Bedrock Sürümü Önizlemesinin nasıl indirileceği konusunda bilgi verecektir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kova Nasıl Yapılır


Minecraft Bedrock nasıl indirilir?

Minecraft Bedrock İndirme

Şu anda önizleme programı yalnızca iOS, Windows 10 ve Windows 11 gibi birkaç cihaz için kullanılabilir. Ancak Mojang, uygulamayı Xbox Game Pass aracılığıyla PC ve Xbox gibi daha fazla platforma getirmek için çalıştıklarını söyledi.

Önerilerimiz var!!!

Minecraft başlatıcı Önizleme hızlandırılmış geliştirme aşamasında olduğundan, oyuncular kesinlikle daha da genişleyeceğinden emin olabilirler. P-tier, uyumlu iOS ve Windows sürümlerinde önizlemenin nasıl indirileceğini aşağıda bulabilirsiniz:

  • iOS cihazlar için, oyuncuların Önizleme programına kaydolmaları veya “kaydolmaları” gerekecek. Bu, oyunun yayın yöneticisi Josh Mulanax tarafından burada bulunabilecek bir tweet ile sağlanan bir bağlantı izlenerek yapılacaktır.
  • Program piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir başarı elde etti. Mojang, oyuncuların atlayıp MC Önizleme programını denemeleri için ek yuvalar eklemek zorunda kaldı.
  • Windows için (ve umarım Xbox, bu yıl içinde eklenecektir), oyuncuların Oyunlar ve Uygulamalar kitaplığına gitmeleri gerekecek. MC Önizleme uygulaması Kütüphanelerinde hazır ve onları bekliyor olacak ve oradan ücretsiz olarak erişilebilir olacak.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Harita Nasıl Yapılır


Minecraft Bedrock İndirme

Önizleme beta aşamasında sınırlı sayıda yer olduğundan, program dolduğunda oyuncuların cesaretini kırmamaları tavsiye edilir. Birkaç saatte bir yeniden denemek, her oyuncuya gelecekteki Minecraft beta testinde bir sonraki adım olan programa katılma şansı verir.

Minecraft Preview’ı çok kullanışlı ve çekici kılan özelliklerden biri de aynı oyunun parçası olarak değil, ayrı bir uygulama olarak indirilebilmesidir. Bu, oyuncuların betayı ana oyunlarıyla aynı cihaz ve platformlarda sorunsuz bir şekilde indirip oynayabileceği anlamına gelir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Bedrock nasıl indirilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kürek Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER