Teknoloji

Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme: Nasıl İndirilir Hileli Mod

Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme: Güncellemeden önce Mojang, Minecraft Bedrock Nasıl İndirilir? oyuncuların test etmesi için yaklaşan özellikler ve hata düzeltmeleri içeren Minecraft Beta sürümünü yayınladı.

Oyuncular, yeni özellikleri deneyimlemek ve değerli geri bildirim sağlamak için bu beta sürümlerini deneyebilir. Mojang kısa süre önce yaklaşmakta olan Minecraft Bedrock 1.17.30 güncellemesi için yeni bir Minecraft Beta yayınladı.


minecraft bedrock son surum apk indirme nasil indirilir hileli mod 2

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Dev Zombi nasıl çağırılır? Çağırmak için Gerekli olan şeyler


Bu güncelleme, oyuncular tarafından bildirilen çeşitli hataları ve çökmeleri düzeltmeyi amaçlamaktadır. Minecraft Bedrock Hileli Mod Apk İndirme işlemleriniz için aşağıda sizlere sunacağımız seçenekleri deneyimleyebilirsiniz.

Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme

Yeni Minecraft Beta 1.17.30.21, bazı ortak parite düzeltmeleri, kararlılık ve performans iyileştirmeleri, teknik değişiklikler ve birçok hata düzeltmesi getiriyor. Bu makale, en son Minecraft beta sürümünü indirme adımlarını açıklamaktadır.

Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme
Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme

Halihazırda bir Minecraft kopyasına sahip olan tüm oyuncular Minecraft Bedrock beta sürümünü ücretsiz olarak alabilirler. Beta sürümünü indirmek, anlık görüntüyü indirmekten daha karmaşıktır.


Ayrıca Şu Haberimizi de okuyunuz: Minecraft En Çok Elmas Nerede Bulunur


Java sürümü oyuncuları, Minecraft başlatıcısından anlık görüntüleri indirebilir, ancak Bedrock Sürümü oyuncularının önce beta sürümü için kaydolmaları gerekir. Beta programına katılmadan önce oyuncular aşağıdakileri bilmelidir. Minecraft Bedrock Nasıl İndirilir?

 • Minecraft Bedrock: Beta test edilirken Realms devre dışı bırakılır. Beta oyuncular, beta olmayan oyuncularla oynayamaz.
 • Minecraft Bedrock: Beta testine katılmak, Minecraft’ı hala geliştirilmekte olan bir sürümle değiştirecek.
 • Minecraft Bedrock: Beta sürümlerinde açılan dünyalara eski Minecraft Bedrock sürümlerinde erişilemez.
 • Minecraft Bedrock: Beta sürümlerdeki özellikler hala geliştirme aşamasındadır ve değişebilir.

Minecraft Bedrock Nasıl İndirilir

Minecraft Bedrock beta yalnızca Windows 10, Xbox One ve Android cihazlarda kullanılabilir. Diğer cihazları kullanan oyuncular beta sürümüne erişemez.

Windows 10 ve Xbox One’da Minecraft Beta 1.17.30.21’i indirin Hem Windows 10 hem de Xbox One oyuncuları, Minecraft beta sürümüne kaydolmak için Xbox Insider Hub uygulamasına ihtiyaç duyar. Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Xbox Insider Hub uygulamasını indirin. Xbox oyuncularının Insider Hub uygulamasını Home on Store’dan indirmesi gerekir ve Windows 10 oyuncuları bunu Microsoft Store’dan indirebilir.
 2. Xbox Insider Hub’ı başlatın, Önizleme’yi seçin ve Minecraft’ı arayın.
 3. Betaya katılın.
 4. Betaya katıldıktan sonra oyuncular en son beta sürümünü Xbox Store veya Microsoft Store’dan indirebilir.
minecraft bedrock son surum apk indirme nasil indirilir hileli mod 4

Minecraft Bedrock Hileli Mod Apk İndirme

Android’de Minecraft Beta 1.17.30.21’i indirin Beta sürümüne Android’de katılmak Xbox ve Windows’ta katılmaktan daha kolaydır. Oyuncular, ek uygulamalar indirmeden beta sürümüne kaydolabilir. Minecraft Bedrock Hileli Mod Apk İndirme ve kayıt olma için İşte adımlar:

 1. Google Play Store’u açın.
 2. Minecraft’ı arayın ve resmi Play Store sayfasına gidin.
 3. Bu sayfadan oyuncular aşağı kaydırıp betaya kaydolmak için bir düğme bulabilirler.
 4. Kayıt olduktan sonra oyuncular en son beta sürümünü indirebilir.
Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme

Daha önce de belirtildiği gibi, beta dünyası eski sürümde oynanamaz. Bu nedenle oyuncular Beta sürümünü test etmek için yeni dünyalar yaratmalıdır. Oyuncular her zaman kendi dünyalarının bir kopyasını oluşturabilir ve sorun olması durumunda ana dünyanın güvenliğini sağlamak için beta sürümünde kullanabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Bedrock Son Sürüm Apk İndirme? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu