Minecraft Bileme Taşı Yapımı, Nasıl Yapılır? Yapmak için gerekenler

Minecraft Bileme Taşı Yapımı Minecraft Bileme Taşı Yapımı Minecraft Bileme Taşı Nasıl Yapılır Minecraft Bileme Taşı Nasıl Yapılır Minecraft Bileme Taşı Minecraft Bileme Taşı

Minecraft Bileme Taşı Yapımı, Nasıl Yapılır? Bileme taşı nasıl yapılır minecraft? Minecraft Bileme Taşları, oyuncuların silah büyülerini onarmasına ve kaldırmasına izin vererek. Onları herhangi bir dünyaya harika bir ek yapar. Bu nedenle, onları nasıl üreteceğinizi ve üreteceğinizi öğrenmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan tarif burada. İster Minecraft’ta en sevdiğiniz eşyayı tamir etmek ister belirli bir silahtaki büyüyü kaldırmak isteyin. Bunu yapmak için bir bileme taşı inşa etmeniz gerekecek.

Ancak, blok oyun dünyasında yeniyseniz, muhtemelen bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuzdur, bu da genel olarak hayatta kalmanızı kesinlikle etkileyecektir. Her Minecraft oyuncusunun nasıl üretileceğini bilmesi gereken bir öğe, bileme taşı mevcut öğeleri onarabilir. Uzun üretim sürecini kısaltabilir ve en değerli ganimetinizi iyi durumda tutmanıza yardımcı olabilir.

Minecraft’ta yeni başlayanlar için harika bir kılavuzumuz var. Minecraft Rehberi sayesinde Tüm Yapılabilecek eşyaların listesini resimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft İksir Yapımı


Minecraft Bileme Taşı Nasıl Yapılır

Minecraft’ta bir bileme taşı yapmak için önce uygun malzemeleri almalısınız. Neyse ki, bunları elde etmek çok kolaydır ve her yeni dünyanın başlangıcında elde edilebilir. Bir bileme taşı yapmak için tarifi kullanmadan önce aşağıdakileri yapmanız gerekir:

Minecraft Bileme Taşı Nasıl Yapılır
Minecraft Bileme Taşı Nasıl Yapılır
  • 3x Arnavut kaldırımını Taşa dönüştürün.
  • Her tür ahşabı 2x Ahşap Kalaslara dönüştürün.
  • Orman, Ladin veya Çarpık gibi herhangi bir ağaç türü olabilir. 
  • 2x Kalasları x2 Sticks’e dönüştürün.
  • 3x Taşı bir Taş Levhaya dönüştür.

Minecraft Bileme Taşı Yapımı

Yukarıda listelenen eşyaları elde ettikten sonra, değirmen taşı tarifiniz için aşağıdaki eşyalarla kalmalısınız:

  • 2x Çubuk 
  • 1x Taş Döşeme
  • 2x Kalas 
Minecraft Bileme Taşı
Minecraft Bileme Taşı

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Bileme Taşı Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Maden Fırını Yapımı


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.