Minecraft Çit Yapımı, Nasıl yapılır (Resimli) Ayrıntılı Rehber

Minecraft Çit Yapımı
Minecraft Çit Yapımı

Minecraft Çit Yapımı, Nasıl yapılır? Bir çit yapmak için, Çalışma Masasının birinci ve üçüncü kutularına 1 meşe tahtası ve ikinci kutuya 1 çubuk yerleştirin. Aynı düzen modelini 3. satır için çoğaltın ve envanterinize taşıyın. Minecraft Java sürüm 0.2.0’da çitler eklendi. Nasıl yapılacağı da dahil olmak üzere Minecraft çitleriyle ilgili her şey burada. Bu anlaşılması kolay ve yeni başlayanlar için uygun kısa kılavuzda açıklanmaktadır.

Yeni bir dünyaya yolculuğunuza başladığınızda, genellikle yapmanız gereken ilk şey bir çittir. Genel olarak, çitler oyun içi çiftçilikte büyük fayda sağlar ve irili ufaklı çoğu çiftlik yapısında bulunabilir. Ek olarak, Çitler uzun süredir oyunda temel dekoratif bloklar olarak kullanılmaktadır. 8 farklı eskrim stili arasından seçim yapabileceğiniz düz eskrim, benzersiz görünümü nedeniyle inşaatçılar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Çit yapımı için gerekli malzemeler:

Minecraft’ta yeni başlayanlar için harika bir kılavuzumuz var. Minecraft Rehberi sayesinde Tüm Yapılabilecek eşyaların listesini resimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Ray Yapımı


Minecraft Çit Nasıl Yapılır

Minecraft’ta Çit Yapmak için gerekli olan tüm malzemeler aşağıda ki gibidir.

  • Bir çit yapmak için ihtiyacınız olacak malzemeler 4 ahşap kalas (her tür) ve 2 çubuktur.

Minecraft Çit Yapımı (Resimli)

Minecraft’ta bir çit yapmak için adım adım resimli bir kılavuz;

Adım 1, Çalışma Masası menüsünü açın. Çitler Bu tezgahla yapılabilir.

Minecraft Çit Nasıl Yapılır
Minecraft Çit Nasıl Yapılır

Adım 2, 2 çubuk ve 4 ahşap tahta, çalışma masası menüsü aşağıda gösterildiği gibi yerleştirin:

Minecraft Çit Yapma
Minecraft Çit Yapma

Adım 3 Şimdi üretim tablosundaki çite tıklayın ve onu kendi envanterinize sürükleyin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Çit Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Hile Kodları


Bu içeriğe oy verin!