Minecraft Dungeons 2. Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman ve Özellikleri

Minecraft Dungeons 2. Sezon Ne Zaman Gelecek?
Minecraft Dungeons 2. Sezon
Minecraft Dungeons 2. Sezon

Minecraft Dungeons 2 Sezon Çıkış Tarihi Nedir? Minecraft Dungeons’ın popüler sezonluk mod ile duyurulması ortalığı karıştırdı ve Fortnite ve Apex Legends gibi birçok oyun modu kullanarak büyük bir başarı elde etti. “Cloudy Climb” başlıklı ilk sezon 15 Aralık’ta başladı. Bu, oyunculara kilidini açmaları için yeni aktiviteler ve eğlenceli ödüller sağladığı için oyuna hoş bir güncellemedir.

Elbette ikinci sezon daha olası ve ilk sezonun popülaritesi ile bu ihtimal kesinlikle artacak. İkinci sezon resmi olarak duyuruldu ve bu popüler zindan tarayıcısının hayranları için harika bir haber. İşte oyuncuların bilmesi gerekenler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft snapshot APK İndir


Minecraft Dungeons 2 Sezon: Çıkış tarihi ve özellikleri

Minecraft Dungeons 2. Sezon ne Zaman20 Nisan
Minecraft Dungeons 2. Sezon ne Zaman

Duyuru, resmi Minecraft Dungeons Twitter tanıtıcısında bir tweet olarak geldi. İkinci sezonun adı “Night of the Light” olacak ve kuleye ilk sezonun önemli bir parçası olan yeni bir görünüm kazandırılacak. Mojang, 20 Nisan güncellemesini resmi olarak yayınladı; bu, ikinci sezonun başlamasına ve birinci sezonun sonuna iki haftadan biraz daha uzun bir süre kaldığımız anlamına geliyor. İçiniz rahat olsun, Adventure Pass satın alan tüm oyuncular bu ödülleri Sezon 1’den sonra açabilecek. Bu sezon kesinlikle oyunculara birçok ödül verecek. İlkinde olduğu gibi, belirli ödüllerin kilidi herkes tarafından açılabilir ve Macera Geçişini satın alan Premium üyeler diğer ödülleri kullanabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi skin paketi


Minecraft Dungeons ikinci Sezon Özellikleri Hakkında Geliştiricilerin Notları;

“Gece saatlerine kadar ayakta kalmanıza izin verildiğini umuyoruz, çünkü Minecraft Dungeons’ın ikinci – ve muhtemelen en karanlık – Seasonal Adventure’ı 

Luminous Night , 

20 Nisan’da çok sayıda ışıldayan özellikle başlayacak . gizemli duvar resimleri ve şaşırtıcı bulmacalardan 

orman yangınına kadar her şeyi içeren yeni, taze zeminler – en deneyimli maceracılar için bile başa çıkılamayacak kadar ateşli bir düşman! Hafifçe yürü, çünkü rakiplerini iyi durumda tercih ediyor!”

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Dungeons 2 Sezon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft jailbreak sunucuları