Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Dungeons eldiven nerede bulunur?

Minecraft Dungeons eldiven nerede bulunur? Minecraft Dungeons’ta tonlarca farklı eşya var. Avatara silahlar, zırhlar, evcil hayvanlar vb. eklenebilir ve oyuncuların her seviyede en büyük başarı şansına sahip olmalarını sağlar. Bu oyunda Minecraft’tan daha fazla seçenek var. Minecraft’ta bulunan silahların listesi (baltalar, kılıçlar, arbalet yayları, yaylar vb.), Minecraft Dungeons’ta bulunan silahların listesinden çok daha kısadır.

Minecraft’ın Minecraft Dungeons’ta sahip olmadığı şey yakın dövüş silahlarıdır. Oyundaki en iyi yakın dövüş silahlarından biri eldivendir. Bunları nereden alacağınız, amaçları ve daha fazla bilgiyi burada barındırırız. Minecraft Dungeons Gauntlets nasıl alacağınıza dair rehber:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft için Bilgisayar


Minecraft Dungeons eldiven konumu nerede: Yakın dövüş silahı için eksiksiz bir rehber

Eldivenleri, birkaç benzersiz çeşidi olan yakın dövüş silahlarıdır:

  • Dövüşçünün Bağları
  • Ruh Yumrukları
  • Mauler

Eldivenler, ganimet havuzunun bir parçası olarak birkaç farklı seviyede bulunabilir:

  • Soggy Mağarası (Macera)
  • Kaktüsler Kanyonu (Macera)
  • Pis Orman (Macera)
  • Mercan Yükselişi
Minecraft Dungeons eldiven Konum
Minecraft Dungeons eldiven Konum

Oyuncular bu seviyeleri oynamanın ve hazine sandıklarını açmanın, haydutları alt etmenin ve ganimet bulmanın tüm olağan yollarını bulabilirler. Tüm eldivenli seviyeler DLC’ye özgü değildir, bu nedenle tüm Minecraft Dungeons oyuncuları buna erişebilir. Ayrıca köy tüccarlarından, gizemli tüccarlardan ve domuz tüccarlarından da satın alınabilirler.

Ne yazık ki, Piglin Tüccarı, herkes gibi zümrüt yerine eşyalar için altın ticareti yapan bir DLC tüccarıdır. Mooshroom’un eski varyantı “????” Kadim avcı olarak adlandırılır, onu yenmenin ödülü olarak eldivenleri ve her benzersiz varyantı bırakabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox için En İyi Telefon


Eldivenlerin genel olarak Gücü

Minecraft Dungeons Gauntlets
Minecraft Dungeons Gauntlets

Eldivenler genellikle düşük güce, yüksek hıza ve düşük menzile sahiptir. Dört alternatif zımba kombinasyonuna sahiptirler: sağ sol aparkat, aparkat ve hamle. Bu kombinasyonda, ilk beş saldırı yalnızca minimum yakın muharebe hasarına neden olur (eşyanın seviyesine bağlı olarak). Üst kesimler bundan %40 daha fazla hasar verir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Dungeons eldiven sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Telefonda Silinen Kişiler Nasıl Geri Yüklenir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER