Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Dungeons en iyi silah nedir?

Minecraft Dungeons en iyi silah nedir? Minecraft Dungeons, Minecraft’ın yapmadığını yapar: daha fazla çeşitlilik sunar. Minecraft Dungeons oyuncuları, temel oyunun sunduğundan daha fazla silah ve zırha erişebilir.

Kılıçlar, baltalar, tatar yayı ve yaylara ek olarak, oyunun hücum tarafında daha fazla seçenek var. Bunu akılda tutarak, bu seçeneklerde bir dizi nitelik vardır. Bazı insanlar doğuştan diğerlerinden daha iyidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Pocket Edition Eklentileri


Minecraft Dungeons en iyi silahlar

Minecraft Dungeons için sizlere belirlediğimiz en iyi silahlar nelerdir? Bu denemelerimizde sizler için 3 ayrı silahı test ettik.

Not: Bu makale özneldir ve yazarın görüşlerini yansıtır.

Minecraft Dungeons en iyi silah

3) Elmas Kılıç

Elmas Kılıç oyundaki en ikonik silahlardan biridir ve oyuna yansır. Harika bir silah, oyundaki en iyi yakın dövüş silahlarından biri. 108. seviyede, bu kılıç maksimum 1.904 hasar verebilir, ki bu inanılmazdır. Birkaç satıcıdan satın alınabilir.

2) Elmas Kazma

Minecraft Dungeons silahlar
Minecraft Dungeons silahlar

Bu benzersiz silah, temel oyunda bir klasiktir, silah olarak kullanılmaz. Bu şekilde kullanmak israf olur. Elmas kazmanın bu versiyonu daha güçlüdür ve zanaatkarlara daha fazla zümrüt sağlayabilir. Zümrütler tüccarın standında daha iyi teçhizat, silahlar veya eserler ile değiştirilebildiğinden, bu onu seviye atlama için güçlü bir seçenek haline getirir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Bedwars Sunucuları


1) Hammer of Gravity (Çekiç)

Minecraft Dungeons en iyi silahlar
Minecraft Dungeons en iyi silahlar

Eşsiz silahlar genellikle oyundaki en iyisidir, bu özel silahın menzili yüksek, düşük hız ve yüksek hıza sahiptir. Bu aslında tek bir dezavantajı olduğu anlamına gelir: hız eksikliği. Hammer of Gravity, yakın muharebe hasarını arttırır ve düşmanları daha yakına çeker.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Dungeons en iyi silah sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kalkan İçin En İyi Büyü


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER