minecraft dungeons sistem gereksinimleri kaç gb?

minecraft dungeons kaç gb
minecraft dungeons sistem gereksinimleri
minecraft dungeons sistem gereksinimleri

minecraft dungeons sistem gereksinimleri nedir? Minecraft Dungeons gereksinimlerini kontrol edin. Bilgisayarımda bu oyunu çalıştırabilir miyim? Özelliklerinizi test edin ve oyun PC’nizi değerlendirin. Sistem Gereksinimleri Alanında, her ay 8.500’den fazla oyunda milyonlarca PC gereksinim testi yayınlamaya çalışıyoruz. Mojang yepyeni bir aksiyon macera oyunu yarattı. Klasik dungeons tarayıcısından ilham aldı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: minecraft en iyi skin editor 3d


minecraft dungeons bilgisayarım açabilir mi?

minecraft dungeons’u Bilgisayarınızda oynamayı mı düşünüyorsunuz? Bilgisayarınızın bu oyunu nasıl çalıştırabileceğini ve gereksinimlerinin neler olduğunu öğrenmeyi düşünüyorsanız okumaya devam edin.

minecraft dungeons sistem gereksinimleri minimum

  • CPU : Core i5 2.8GHz veya eşdeğeri
  • RAM : 8 GB
  • İşletim Sistemi : Windows 10, 8 veya 7 (en son güncellemelerle 64-bit; Windows 7 ve 8’de bazı işlevler desteklenmez)
  • VİDEO KARTI : NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 veya eşdeğeri DX11 GPU
  • PİKSEL GÖNDERİCİ : 5.0
  • KÖŞE PARLATICI : 5.0
  • BOŞ DİSK ALANI : 6 GB
  • VİDEO RAM : 2048 MB

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft UHC server Türk


minecraft dungeons kaç gb

bilgisayarımda oynayabilir miyim?

Mojang Studios’taki harika insanlar Minecraft Dungeons adında yeni bir Minecraft oyunu yayınladı! En temel seviyesinde, prosedürel olarak oluşturulmuş bir zindanda kurulmuş, parlak bir Minecraft estetiği ile oluşturulmuş Diablo benzeri bir oyundur. Bu, Minecraft’ın oynamasını gerektirmeyen bağımsız bir oyundur. Diablo 4 gibi diğer benzer oyunlar gibi, bunlar da sınıf sisteminden kaldırıldı, böylece oyuncular istedikleri zaman istedikleri teçhizatı seçip seçebilecekler. Minecraft Dungeons oynamak isteyen PC oyuncuları, resmi sistem gereksinimleri testini geçen bir bilgisayara ihtiyaç duyar.

İlginç bir şekilde, Minecraft Dungeons için tek sistem gereksinimleri aslında vanilya Minecraft için minimum ve önerilen gereksinimler arasındadır. CPU’nuzun iyi bir Intel Core i5 veya AMD eşdeğerine ihtiyacı var. Grafik kartı gereksinimleri, henüz çıkış tarihi bile olmayan Torchlight 3’ten biraz daha yüksek. İdeal olarak, Minecraft Dungeons’ı iyi oynamak için bilgisayarınızda en az bir GeForce GTX 660 veya Radeon HD 7870 olmalıdır. Son olarak, bilgisayarınızı bu zindanlardan geçirmek için en az 8 GB RAM’e ihtiyacınız olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft dungeons sistem gereksinimleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft şehir modu indir


Bu içeriğe oy verin!