Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft dürbün nasıl yapılır: 1. 17 Güncellemesi Dürbün Yapımı Spyglass

Minecraft dürbün nasıl yapılır: Oyunun 20w45a güncellemesinde dürbün eklendi. Minecraft dürbün yapımı, Oyuncular tarafından çok merak edilen konulardan biri haline gelmiştir. Dürbün sayesinde uzaktan neler olup bittiğini görmek kolaydır.

Minecraft dürbün nasıl yapılır
Minecraft dürbün nasıl yapılır

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraftta Balon yapımı


Özellikle yüksek dağlara tırmanırken ve dürbünle gözlem yaparken her taraf rahatlıkla gözlemlenebilir. Dürbün kullanmanın birçok avantajı vardır. Size tehlikeleri ve fırsatları öngörme fırsatı verir. Bu, oyunda daha uzun bir hayatta kalma süresi sağlar. Bu yazımızda Minecraft 1.17 dürbün yapımı hakkında tüm incelikleri anlatacağız.

Minecraft dürbün nasıl yapılır

Oyunda dürbün yapmak çok basittir. Ana şey gerekli malzemelere sahip olmaktır. Malzeme olduğu sürece dürbün birkaç saniyede üretilebilir. Gerekli malzemelerin listesi aşağıdaki gibidir: Minecraft dürbün nasıl yapılır?

  • 2 adet bakır külçe
  • 1 adet ametist parçası

Minecraft 1.17 dürbün yapımı

Malzeme elde etmek için biraz madencilik yapmanız gerekiyor. Madencilikte iyi değilseniz köylülerden de bulabilirsiniz. Her şeye sahip olduğunuzda, inşaat aşamasına geçebilirsiniz. Minecraft 1.17 dürbün yapımı aşağıdaki gibidir.

  • İlk önce 3×3 çalışma sayfasını açın.
  • Ardından ametist parçasını tablonun ikinci sütununun ilk satırına yerleştirin.
  • Doğrudan ametist parçası altına iki bakır külçe yerleştirin.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Eşya Gitmemesi için Kod


Minecraft Spyglass nasıl yapılır

Minecraft Teleskop yapımı: insanların uzaktaki nesneleri ve yakın mesafedeki potansiyel tehditleri gözlemlemelerini sağlayan bir tür nesnedir; hayatta kalmak için iyi bir yoldur. Bu basit rehberde size nasıl dürbün yapılacağını göstereceğiz. Bir şeyleri güvenli bir mesafeden gözlemlemek, prosedürel olarak oluşturulmuş. Minecraft dünyasında yeni alanları keşfetmenin önemli bir parçasıdır ve 1.17 Güncellemesindeki yeni özellikler sayesinde. Oyuncular artık çevrelerini uzaktan daha iyi keşfedebilir. Minecraft Spyglass nasıl yapılır?

minecraft durbun nasil yapilir 1 17 guncellemesi durbun yapimi spyglass 3 1

Teleskop, büyütmeye izin veren, esasen oyuncunun görüş alanını (FOV) azaltan ve ekrandaki içeriğin büyütülmesini artıran bir öğedir. Bu kullanışlı keşif ve ölçüm aracı, hiçbirini bulması zor olmayan 2 profesyonel kaynaktan oluşturulabilir.

Minecraft Teleskop yapımı:


  • Oyuncuların bir teleskop yapmak için ihtiyaç duyduğu iki kaynak, ametist parçaları ve iki bakır külçedir.

Neyse ki, ikisi de doğrudan doğadan veya aynı eritme işleminden sonra elde edilebilir. Tüm bileşenleri topladıktan sonra, oyuncu ametist parçalarını üst orta yuvaya ve 2 bakır külçeyi orta ve alt orta yuvalara yerleştirerek. Bir teleskop yapmak için zanaat masasını kullanabilir. Yeni teleskopla oyuncular artık her zamankinden daha etkili bir şekilde keşfedebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraftta balon nasıl yapılır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft At Evcilleştirme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER