Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft En iyi Kazma Nasıl Yapılır? Yapmak için Gerekli Malzemeler

Minecraft En iyi Kazma Nasıl Yapılır? Kazma, Minecraft’taki tartışmasız en önemli araçtır. Minecraft Kazma için En İyi Büyü olduğunda kazmaların inanılmaz güçlerinden yararlanabilirsiniz. Oyuncuların oyunda çeşitli blok türlerini kullanmalarına izin verir. Oyuncular oyuna girer girmez biraz odun keserler, ilk tahta aletlerini yaparlar ve diğer kaynakları çıkarmak için mağaralara giderler. Bu alet iki çubuk ve üç külçe ahşap, parke taşı, demir, altın, elmas veya netherit ile yapılabilir. Çoğu oyuncu ilk elmas kazmasını ve önemini hatırlar.

Bu nedenle oyuncular bu değerli aracı sağlam tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Nihai yıkılmaz aracı ve blokları kırmak ve kaldırmak için en güçlü aracı yaratmanın bir yolu var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft tablo nasıl yapılır


Minecraft En iyi Kazma Yapma yolları nelerdir?

Minecraft En iyi Kazma

Bir Netherit Kazması yap

Oyuncular, ahşaptan netherite kadar birçok türde kazma yapabilirler. Oyuncunun amacı şimdiye kadar yapılmış en iyi aracı yapmaksa, Netherite oyundaki teçhizat işçiliği için en güçlü malzemedir.

Minecraft En güçlü Kazma
Minecraft En güçlü Kazma

Netherite elde etmek zordur çünkü oyuncuların ağdan son derece nadir antik parça bloklarına ihtiyacı vardır. Çok sayıda eritme ve yenilemeden sonra, oyuncular Netherite versiyonunu elde etmek için elmas aletlere konabilecek Netherite külçelerini elde edecekler. Bu, bir oyuncunun oyunda kullanabileceği en iyi araçtır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Büyülü Olta


Kazma Büyüleri

Minecraft Kazma Büyüleri
Minecraft Kazma Büyüleri

Onu nihai araç haline getirmenin bir sonraki adımı, ona çeşitli güçlü büyüler uygulamaktır. Büyüler, bir aletin, silahın veya zırhın genel gücünü ve kalitesini artıran aksesuarlardır. Bu araç, oyuncuların uygulayabileceği birçok büyüye sahiptir:

Verimlilik

Bu büyü, alet mayınlarını en kısa sürede durduracaktır.

Fortune

Fortune 3 büyüsü, aracı bir bloktan düşen maksimum eşya sayısından çıkarır.

kırılmaz 

Adından da anlaşılacağı gibi, bu büyü, bir grup bloğu kazdıktan sonra bile aletin kırılmamasını sağlayacaktır.

tamir

Bu, araçların XP puanları yardımıyla kendilerini tamir etmelerini ve asla kırılmamasını sağlayan çok kullanışlı bir hazine büyüsüdür.

Oyuncular Precision Touch’ın enstrümanlar için de iyi bir seçim olduğunu düşünebilir, ancak Lucky ve Precision Touch büyüleri aynı enstrümanda kullanılamaz. Bu nedenle listeye eklenmedi. Her ne kadar oyuncuya ve ne tür bir büyüye ihtiyaç duyduklarına bağlı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft En iyi Kazma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Deniz Feneri Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER