Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft En iyi Pelerin oyuncuları arasında en sık görülen beş pelerin

Minecraft En iyi Pelerin Hangisidir? Minecraft pelerinleri, oyuncuların karakterlerini kalabalığın arasından öne çıkarmalarının kolay bir yoludur. Bu özellikle, benzersiz bir pelerin sahibi olmanın genellikle diğer oyuncuların büyük ilgisini çektiği Minecraft sunucularında oynarken geçerlidir.

Oyunda her biri farklı benzersiz tasarıma sahip çeşitli pelerinler var. Tüm pelerinler bir şekilde nadir olsa da, bazıları farklı şekillerde elde edildikleri için diğerlerinden daha yaygındır. Kılavuzumuzu ziayer edin. Minecraftta Migrator Nasıl alınır?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft için en iyi büyü


Minecraft için En iyi Pelerin

5) Minecon 2012 Pelerini

Minecraft Pelerin
Minecraft Pelerin

4000’den az hesabın bu pelerine erişimi olduğundan, Minecon 2012 pelerini bu listedeki en az yaygın pelerindir. Tasarım açısından, pelerin, ortasında altın bir kazma ile güzel, parlak mavi bir arka plana sahiptir. Tüm Minecon pelerinleri gibi, bu pelerin de yalnızca Minecon 2012 etkinliğine katılan Minecraft topluluğu üyeleri tarafından kullanılabilir. Minecon 2012 etkinliği 24 Kasım – 25 Kasım 2012 tarihleri ​​arasında Disneyland Paris’te gerçekleştirildi ve yaklaşık 4.500 kişi katıldı.

4) Minecon 2013 Pelerini

Minecon 2013 Pelerini
Minecon 2013 Pelerini

6000’den fazla hesapla, Minecon 2013 pelerini, herhangi bir redstone mühendisliği meraklısına hitap edecek erişim ve güçlü bir piston tasarımına sahiptir. Pelerin, 2-3 Kasım’da Orlando, Florida’da düzenlenen Minecon 2013 etkinliğinin tüm katılımcılarına verildi. Minecraft Java Edition’ın milyonlarca kopya sattığı göz önüne alındığında, topluluğun yalnızca birkaç seçkin üyesi bu harika pelerine erişebilir. Yine de bu, Minecraft’ta en yaygın dördüncü pelerindir.

3) Minecon 2015 Pelerini

Minecon 2015 Pelerini
Minecon 2015 Pelerini

Minecon 2015 pelerini, bu pelerine erişimi olan 6.600 hesaba sahiptir ve bu da onu oyundaki en yaygın üçüncü pelerin yapar. Sırtında kızgın demir golem yüzü bulunan benzersiz bir pelerin tasarımına sahiptir. Bu pelerin artık mevcut değil ve yalnızca Londra, İngiltere’deki ExCeL Londra Sergi Merkezi’ndeki Minecon 2015 etkinliğinin katılımcılarına verilecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft İsim Etiketi


2) Minecon 2016 Pelerini

Minecon 2016 Pelerini
Minecon 2016 Pelerini

7.200 hesaba erişimi olan Minecon 2016 pelerinleri şu anda en yaygın ikinci. Yalnızca birkaç pelerinin eşleşebileceği şık ve oldukça karanlık bir tasarıma sahiptir. Bu da onu topluluktaki birçok kişinin gözünde kişisel bir favori haline getirir. Bu pelerin, Anaheim, California’daki Minecon 2016 etkinliğinin tüm katılımcılarına sunuldu. Bu listedeki diğer pek çok pelerin gibi, ne yazık ki artık mevcut değil ve muhtemelen gelecekte asla olmayacak.

1) Migrator Pelerin

Migrator Pelerin
Migrator Pelerin

Migrator hesabını destekleyen 800.000 hesapla, şu anda oyundaki en popüler pelerin. Ancak, tüm oyuncular için mevcut olan tek pelerin olduğu için bu şaşırtıcı değil. Oyuncular bu pelerini almak için Mojang hesaplarını bir Microsoft hesabına taşımalıdır. İşlem nispeten basittir ve göçmenlik pelerini edinmek isteyenler için ayrıntılı bir rehber burada bulunabilir.

Not: Yazarın Kişisel Görüşüdür…

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft En iyi Pelerin sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Benzeri Oyun


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER