Minecraft en iyi skin paketi, En güzel Görünüm Pack

Minecraft en iyi skin Pack ve En güzel Packleri listeledik...
Minecraft en iyi skin paketi
Minecraft en iyi skin paketi

Minecraft en iyi skin paketi nedir? Dış görünüm paketleri Minecraft’ın en iyi parçalarından biridir. Belirli karakterleri oynayabilmek harika ve birçok oyuncunun yapmaktan zevk aldığı bir şey. Steve ve Alex havalı ama başka bir video oyunu, film veya başka bir medya türündeki karakterleri oynayacak kadar değil. Dış görünüm paketleri genellikle pazarda küçük satın alımlar için bulunurken, diğer görünüm paketleri diğer satın alımlarla birlikte gelir.

Minecraft en iyi skin Pack

Her iki durumda da, ilgilenebilecek herkes için çok sayıda dış görünüm paketi mevcuttur. Filmlere veya herhangi bir şeye dayanmayan dış görünümler için özel dış görünüm paketleri bile var. Dış görünüm paketleri elbette çok çeşitli olabilir, ancak bu beşi en iyisidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft jailbreak sunucuları


Minecraft en iyi skin paketi (En güzel Görünüm Pack)

1) Battle & Beasts 2

Minecraft en iyi skin Pack
Minecraft en iyi skin Pack

Battle & Beasts 2 dış görünüm paketi orijinalinden çok az daha kötü, bu büyük bir onur. Bu paket Tiger, Hellman, Octopus, Musketeer, Highlander ve Ghast gibi görünümleri içerir. Bu, 45 dış görünüm içeren eksiksiz bir pakettir. Ayrıca ucuz, genellikle yaklaşık 3 dolar.

2) Battle & Beasts

Minecraft en iyi skin Pack

Orijinal Savaş ve Canavarlar paketinde birkaç inanılmaz görünüm var. Takım elbiseli endermenler, takım elbiseli zombiler, gergedanlar, aardvarklar, timsahlar, spartalılar, kuzeyli akıncılar vb. Bu paket ayrıca oyunculara 45 seçenek sunuyor, bu yüzden satın almaya değer.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi kılıç büyüsü


1) Star Wars Classic

Minecraft en güzel skin Pack
Minecraft en güzel skin Pack

Başka bir şey değilse, bu çanta tek parça uzun bir görünüm için mükemmeldir. Yoda, R2D2, Wicket W. Warwick vb. mevcuttur ve oyuncular küçük oyuncular gibi haritanın etrafında koşabilir. Sadece bu da değil, Darth Vader, Boba Fett, Luke Skywalker ve C3PO gibi ikonik Star Wars karakterlerini oynamak çok eğlenceli. Artık Minecraft Marketplace’te mevcut.

Not: Bu makale özneldir ve yazarın görüşlerini yansıtır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft en iyi skin paketi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft JNI Hatası


Bu içeriğe oy verin!