Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft en iyi ticaret: Oyun Rehberi Nasıl Daha iyi kazanılır

Minecraft en iyi ticaret Nedir? Minecraft’taki kütüphaneci köylüler, oyundaki en iyi canavarlardan bazılarıdır. Onlar köyde doğal olarak görünen birçok profesyonel köylüden biridir. Birçok oyuncu, yüksek ticaret hacimleri nedeniyle diğer köylülerden daha çok onlara sahip olmayı tercih eder.

Köylüler, kütüphaneci de dahil olmak üzere 13’e kadar farklı köylü mesleğine sahip olabilir. Bu mesleklerin tümü tüm köylerde bulunmasa da, çoğundan daha yaygındır. Ağırlıklı olarak oyunlar ve çeşitli edebi kitaplarla ilgilenir; böylece oyunculara değerli kitaplar ve diğer ihtiyaçlar verilebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Bedrock Nasıl Oynanır


Minecraft Yapılacak en iyi ticaret Nedir?

5) Koruma efsunlu kitap

Minecraft Yapılacak en iyi ticaret
Minecraft Yapılacak en iyi ticaret

Oyuncuların bundan alabileceği en iyi fırsatlardan biri büyülü bir kitaptır. Koruma büyüleri harikadır çünkü herhangi bir zırhın genel gücünü arttırır. Oyuncular başka büyüler elde edebilirken, koruma, oyun içinde hayatta kalmak için her zaman iyi bir büyüdür.


4) Zümrüt

Minecraft en çok kazandıran ticaret
Minecraft en çok kazandıran ticaret

Kartları onlarla takas etmek, muhtemelen oyunda çok fazla zümrüt elde etmenin en kolay yoludur. Şeker kamışı bitkilerinden kağıt üretilebilir ve zümrüt için kütüphanecilere verilebilir. Oyuncular ayrıca köylüleri zombileştirebilir ve iyileştirebilir, indirimli fiyatlar ve çok sayıda zümrüt alabilir.


3) Frost Walker büyülü kitabı

Minecraft ticaret
Minecraft ticaret

Bazı hazine büyüleri yalnızca Frost Walker gibi ticaret yoluyla elde edilebilir. Bu büyü, oyuncuların suyu buza çevirerek su üzerinde yürümesine yardımcı olur. Bu bir hazine büyüsü olduğundan, oyuncu büyülenmiş kitabı ticaretten almalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft demirci masası ne işe yarar


2) Büyülü kitabı onarmak

minecraft en iyi ticaret oyun rehberi nasil daha iyi kazanilir 5

En ünlü hazine büyülerinden biri onarmaktır. Bu, oyuncuların araçlarını veya zırhlarını XP puanlarıyla tamir etmelerini sağlayarak ekipmanı kırılmaz hale getirir. Bu köylüler, hazine büyü kitabını birkaç zümrüt karşılığında takas ettiler, bu da oyuncu için harikaydı.


1) İsim Etiketleri

minecraft en iyi ticaret oyun rehberi nasil daha iyi kazanilir 6

Oyundaki bazı öğeler, oyuncu tarafından üretilemedikleri ve ad etiketleri gibi yalnızca vahşi doğada doğal olarak bulunabildikleri için nadirdir. Neyse ki, genç kütüphaneciler oyuncularla zümrüt isim etiketlerini değiştirebilirler. Sandık ganimetlerinde isim etiketleri bulmak zordur; bu yüzden nadir eşyaları elde etmenin en iyi yolu budur.

Not: Bu makale özneldir ve yalnızca yazarın görüşünü yansıtır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft en iyi ticaret sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi zırh büyüsü


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER