Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft en iyi zırh büyüsü nedir? En önemli 3 zırh büyüsü

Minecraft en iyi zırh büyüsü nedir? Minecraft Dungeons, bir kahramanın zindan kazma ihtiyaçları için çok çeşitli büyüler sunar. Doğru büyüler, oyuncunun binalarını parlatmak için silahları ve zırhlarıyla birlikte çalışabilir. Minecraft Dungeons’taki büyüler, evrimlerine göre yakın dövüş silahlarına, menzilli silahlara ve zırhlara ayrılır. Minecraft için en iyi büyü rehberimizden yararlanmanızı isteriz.

Ayrıca, ganimet sistemi tarafından yuvarlandıklarında öğelere uygulanan bazı yerleşik sihirler de vardır. Bu büyüler farklı kategorilere ayrıldığından, oyuncular yapılarının birden fazla bölümünü etkili bir şekilde yükseltebilir veya tek bir alana odaklanabilir. Diğerlerinden çok daha üstün olan bazı zırh büyüleme seçenekleri var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Olta Nasıl Kullanılır


Minecraft için en iyi zırh büyüsü nedir?

3) Ruh Hızı

Minecraft için en iyi zırh büyüsü
Minecraft için en iyi zırh büyüsü

Son aylarda Minecraft Dungeons metasında ruh toplayan yapılar daha belirgin hale geldi ve ruhlar toplandıkça büyüyebilen bazı büyüler var. Bu büyülerin en temeli olan Soul Sand, her ruh toplandığında oyuncunun hareket hızını %1 arttırır. Yeterince güçlü bir ruh toplayıcı yapı ile bu. Oyunculara büyülerden kaçmak veya seviyeleri hızlandırmak için mükemmel, saniyeler içinde büyük bir hız artışı sağlayabilir.

2) Koruma

Minecraft zırh için en iyi zırh büyü
Minecraft zırh için en iyi zırh büyü

Minecraft Dungeons’ta koruma basit bir büyü olsa da, bu işe yaramaz olduğu anlamına gelmez. Korumanın çok basit bir amacı vardır: oyuncunun aldığı hasarı azaltmak. III. seviyede büyü, oyuncunun verdiği hasarı %15 azaltır. Bu ilk başta çok fazla görünmeyebilir, ancak patronların tek vuruşta kahramanları yok edebileceği daha yüksek zorluk seviyelerinde çok büyük olabilir. Bu büyüyü oyundaki en yüksek puanlı zırhlardan bazılarına uyguladığınızda, kahramanı yenmek daha da zorlaşıyor. Minecraft Dungeons’ın çeşitli seviyelerinin ve alanlarının zorluğu arttıkça bu önemli olabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Sualtı Ev Yapma


1) Cool Down (Soğutmak)

Minecraft zırh büyüsü
Minecraft zırh büyüsü

Büyüler, Minecraft Dungeons’taki neredeyse tüm yapılar için inanılmaz derecede güçlü bir avantaj sağlayabilir. Örneğin, Deathcap mantarları, DPS’yi ve hareketliliği artırmak için saldırı ve hareket hızını büyük ölçüde artırırken. Soul Healer, oyuncuların ruhları anında iyileştirmeye dönüştürmesine olanak tanır.

Artifaktların kullanılması, genellikle bir kahramanın saldırı, savunma ve hareket performansı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Cooldown, artefakt kullanımları arasındaki bekleme süresini %37’ye kadar önemli ölçüde azaltabilen bir sihirdir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft en iyi zırh büyüsü sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Örs Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER