Minecraft Eşya Çerçevesi Yapımı, Nasıl Yapılır? Demo Eşya, Eşya Yapımı Listesi, Eşya Tablosu

Minecraft Eşya Çerçevesi Yapımı
Minecraft Eşya Çerçevesi Yapımı

Minecraft Eşya Çerçevesi Yapımı Nasıl Yapılır? Eşya çerçeveleri, Minecraft’ta basit bir tariftir. Bu çerçeveler kutuları sıralamanıza, odaları işaretlemenize, ışıkları gizlemenize ve hatta bunları gizli kapıları açmak için tetikleyici olarak kullanmanıza yardımcı olabilir. Ayrıca harita duvarları, masalar veya tavanlar oluşturmanıza olanak tanıyan öğe çerçevelerine haritalar yerleştirebilirsiniz. Eşya çerçeveleri Minecraft’ta o kadar çok yönlüdür ki neredeyse her yere yerleştirilebilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Ateş Direnci İksiri Yapımı


Minecraft Eşya Çerçevesi Yapımı

Minecraft eşya çerçevesi yapımı birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Eşya çerçevesi yapımı için 8 adet çubuğa ve 1 adet deriye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu eşyaların birleşimi ile Minecraft eşya çerçevesi yapımı gerçekleşmektedir.

Minecraft Demo Eşya Yapım

Minecraft demo eşya yapım işlemi 3 farklı aşamada gerçekleşmektedir. Minecraft eşya yapımı için küçük ve hızlı bir şekilde eşya üretmek istiyorsanız. 2×2 Envanterinde yer alan 4 kareli üretim alanı kullanılabilir. Minecraft eşya yapımı için daha büyük şeyler yapmak istiyorsanız, 3×3 alanını kullanılabilir. Eğer ısıtma yöntemi ile farklı bir ürün yapmak istiyorsanız, 8 kırıktaş ile fırın yapabilirsiniz.

Minecraft Eşya Yapımı Listesi İndir

Minecraft eşya yapımı listesi indir yaparsanız, birçok Minecraft eşya yapımı aşamalarına aynı anda erişim sağlamış olursunuz. Tek tek eşyaların nasıl yapıldığının araştırılması yerine Minecraft eşya yapımı listesi indir yöntemi daha kullanışlıdır.

Minecraft PC Eşya Yapımı

Minecarft oyununda gerçek dünyaya özgü birçok eşya yapılabilmektedir. Bunlardan biri de Minecraft pc eşya yapımı olarak karşımıza çıkmakta. Boş bir alanda bloklar sayesinde pc görüntüsü sağlanabiliyor.

Minecraft PE Eşya Yapımı

Minecraft’da son zamanlarda ilgi çeken diğer bir eşya ise, Minecraft pe eşya yapımı olarak karşımıza çıkıyor. Bloklarla yapabileceğiniz Minecraft pe eşya yapımı oldukça pratik bir şekilde gerçekleşiyor.

Minecraft Eşya Tablosu Yapımı

Minecraft eşya tablosu yapımı, 8 çubuk ve 1 adet deri ile kolay bir şekilde yapılmaktadır. Minecraft eşya tablosu yapımı yada! Minecraft’ta eşya çerçevesi yapımı benzer şekilde gerçekleşmektedir.

Minecraft Eşya Çerçevesi Görünmez Yapımı

A. Görünmez öğe çerçeveleri oluşturamazsınız. Oyuncuya yerleştirildiğinde görünmez hale gelen bir eşya çerçevesi vermenizi sağlayan bir komut var.

/give @p item_frame 1 {EntityTag:{Görünmez:1b}}

Bedrock Edition’da varlık etiketlerini değiştirmek için yerleşik bir yol bulunmadığından, bu komut yalnızca Java’da çalışıyor gibi görünüyor.

Minecraft Eşya Çerçevesi Yapımı, Kullanım Alanı

Öğe çerçeveleri sandıkları işaretlemek, odaları işaretlemek için kullanılabilir ve hatta öğe çerçevelerini kullanmanın zor yollarını bile bulabilirsiniz. Bunlar sadece dekorasyon değil, belirli yapılara yaklaşmanıza yardımcı olabilecek birçok kullanımları var. Gizli bir kapıyı açmak için bir nesne çerçevesini döndürmenin özel efektler kullanmanın sinematik karşılığı olduğunu düşünmek hoşuma gidiyor. Örneğin, bir karakter gizli bir pasajı ortaya çıkarmak için bir kitap çeker. Öğe ekranlarının birçok kullanımı vardır ve Minecraft size bunlarla yaratıcı olma fırsatı verir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft’ta Eşya Çerçevesi Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft İksir Standı Yapımı


Bu içeriğe oy verin!