Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft görünmezlik iksiri yapımı Nasıl Yapılır?

Minecraft görünmezlik iksiri yapımı Nasıl Yapılır? Minecraft’ta Playthrough oynamaktan gerçek bir PC oluşturmaya kadar her şeyi yapabilirsiniz. Oyuncuların makineler inşa etmesine olanak tanıyan teknik redstone’a ek olarak, Minecraft’ın büyüleyici ve iksirlerin büyülü bir yanı vardır. Her biri farklı etkilere sahip çeşitli iksir türleri vardır. Böyle bir iksir Görünmezlik İksiridir. Bu iksir, oyunculara Minecraft’ta sınırlı bir süre için görünmezlik sağlayacak. Bu rehberde size Minecraft’ta görünmezlik iksiri nasıl yapılır göstereceğim.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En İyi Minecraft Silahı


Minecraft Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır?

Minecraft Görünmezlik İksiri Yapımı
Minecraft Görünmezlik İksiri Yapımı

Görünmezlik iksiri yapmak için bazı ön koşulları yerine getirmeniz gerekir. Ortasında alev çubuğu ve altında bir sıra parke taşı yerleştirmeniz lazım. Parke taşı veya kara taş bulunan bir tezgah üzerinde hazırlanmış bir çalışma masasına ihtiyacınız olacak. Ayrıca Brew Stand için yakıt kaynağı olacak Blaze Powder üretmek için bir Blaze Çubuğuna ihtiyacınız olacak. O zaman bir tezgah üzerinde 3 cam bloktan bir şerit yaparak hazırlayabileceğiniz bir cam şişeye ihtiyacınız olacak. Bundan sonra, onları suyla doldurun.

En iyi yol, Infinity Springs’e veya yakınında göleti olan bir mahalleye gitmek. Artık tüm önkoşullara sahip olduğunuza göre, görünmezlik iksirinin nasıl yapılacağı aşağıda açıklanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Golem Nasıl Yapılır


Minecraft görünmezlik iksiri yapımı

Minecraft’ta bir gece görüş iksirine ihtiyacınız olacak. Nasıl elde edileceğine dair gece görüş iksiri rehberimize göz atabilirsiniz. Gece görüş iksirini aldıktan sonra son bir malzemeye ihtiyacın olacak. Bu fermente edilmiş örümcek gözü. Bir tezgahın ortasına şeker koyarak Fermente Örümcek Gözleri üretebilirsiniz. Şekerin altına bir örümcek gözü ve şekerin soluna kahverengi bir mantar yerleştirin. Artık ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuza göre, Gece Görüş İksirini demleme standına koyun ve üzerine Fermente Örümcek Gözü koyun. Demlenmelerine izin verin ve Minecraft’ta görünmezlik iksirini elde edin. Daha uzun süre dayanması için redstone tozu ve bir sıçrama iksiri yapmak için barut ile demleyebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Görünmezlik İksiri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Işın Kılıcı Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER