Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft hangi büyü daha iyi? En iyi büyü Değerlendirmesi

Minecraft hangi büyü daha iyi? Minecraft için en iyi büyü nedir? Sharpness ve Impaling, Minecraft’ta savaşla ilgili büyülerdir. Her ikisi de oyunculara güçlü güçlendirmeler sağlar ve hayatta kalmak için oyunda farklı türde düşman yaratıklarla savaşmalarına izin verir. Oyuncuların teçhizatlarına uygulayabilecekleri ve kendilerini koruyabilecekleri, savaşla ilgili başka sahne türleri de vardır.

Enchanting, oyundaki çok karmaşık bir sistemdir. Oyuncular, kullandıkları donanıma güçlendirmeler uygulamak için büyüleyici masaları veya kitapları kullanabilirler. Farklı güç seviyelerine sahipler ve uygulamak için daha fazla XP puanı gerekiyor. Keskinlik ve Delme harika hücum meraklılarıdır, oyuncular bunları aşağıdan öğrenebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Oynanan Telefonlar


Sharpness mi ve Impaling mi Minecraft hangi büyü daha iyi?

Impaling

Impale, tüm suda yaşayan canlılara (Java Sürümü) veya suyla temas eden herhangi bir yaratığa (yalnızca Bedrock Sürümü.) Karşı nadir silahların saldırı hasarını büyük ölçüde artıran trident’e özgü bir büyüdür. Toplamda beş seviye vardır, her seviye saldırı hasarını 2.5HP arttırır.

Bu, trident’in yakın dövüş ve menzilli saldırılarını etkiler. Bu güçlendirme Java Sürümü’nde isteğe bağlıdır, çünkü ölümsüz olarak kabul edilen boğulan çeteler dışında tüm suda yaşayan çeteler için geçerlidir. Ancak Bedrock Edition’da suyla temas eden herhangi bir yaratık trident’in gücünden etkilenir.

Bu güçlendirme sadece tridentlerde çalıştığından ve oyuncular çoğunlukla karada kaldığından, bu büyü diğerleri kadar büyük değil. Bu, belirli görevler için oldukça bağlamsal bir güçlendirmedir ve çoğu durumda kullanılamaz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Altın Nedir


(keskinlik) Sharpness

Keskinlik, yalnızca kılıçlara ve baltalara uygulanabilen harika bir büyü. Esasen silahın genel yakın dövüş saldırı hasarını arttırır. Genel hasar artışı Java Edition ve Bedrock Edition’da farklı hesaplansa da… Oyunun her iki versiyonunda da tüm çetelere karşı etkili olmaya devam ediyor. Toplamda beş kademesi vardır ve her kademe 0,5x (silah seviyesi) + 0,5 İlave hasar. (Java Sürümü) veya 1,25x ilave hasar (Bedrock Sürümü) ekler. Oyuncular beşinci seviye buff’ı uygulamak isterler, bir örs ve büyü kitabına ihtiyaç duyarlar.

Bu, oyundaki daha iyi büyü çünkü oyuncuların en sık kullandığı iki silaha uygulanabiliyor. Silahın tüm çetelere karşı genel saldırı hasarını artırıyor. Çoğu durumda mevcudiyeti nedeniyle, oyuncular önceki buff’a göre kolayca seçebilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft hangi büyü daha iyi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Netherit kılıç nasıl yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER