Minecraft Hız İksiri Yapımı, Nasıl Yapılır?

Minecraft Hız İksiri Yapımı
Minecraft Hız İksiri Yapımı

Minecraft Hız İksiri Yapımı, Nasıldır? Hızlılık iksiri yapmak için bir iksir standı açın. Su şişesini alttaki üç kutudan birine yerleştirin. Ardından üst kutuya bir alt siğil koyun ve okun tamamen dolmasını bekleyin. Şimdi şekeri üst kutuya koyun ve yaklaşık birkaç saniye sonra hız iksirini (3:00) alacaksınız. Minecraft’ta birçok iksir yapabilirsiniz. Daha fazla hasar vermenize veya kendinizi iyileştirmenize yardımcı olabilirler.

Önemli bir iksir hızlı iksirdir, çünkü araziyi daha hızlı geçmenize ve tehlikeden uzak durmanıza yardımcı olurlar. Ayrıca at gibi çeteleri daha hızlı hareket etmelerini sağlamak için sıçrama iksirlerine dönüştürebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Eşya Çerçevesi Yapımı


Minecraft Hız İksiri Yapımı

Minecraft hız iksiri yapımı sayesinde oyuncular olduğundan daha hızlı hareket eder. Minecraft hız iksiri yapımı için birkaç malzemeye ihtiyaç duyulmaktadır. Söz konusu malzemeler aşağıda yer almaktadır.

-İksir standı

-Şeker

-Garip iksir

-Alev Tozu

Hız iksiri yapımı için temel bileşen alev tozudur. İksir standına güç sağlamak için alev tozu kullanılmakta. Alev tozu için Nether portalı oluşturmalı ve Nether boyutunda bir Nether Fortress bulmanız gerekmekte. Kale içerisinde düşman çetelerinin alevlerini bulabilirsiniz. Burada savaşarak alevli çubuklar elde edebilirsiniz.

Hız İksiri Yapımı

Hız iksiri yapımı için temel gereksinim yukarıda açıklanmakta. Diğer bir gereksinim olan şeker ise aşağıdaki yöntem ile elde edilebilmektedir.

Şeker malzemesi nehirlerin, göllerin ve okyanusların yakınlarında doğal olarak üretilmektedir. Şeker kamışı bulduğunuzda işleme masasına koymanız şekere dönüşmesi için yeterlidir.

Söz konusu malzemeleri elde ettikten sonra hız iksiri yapımı için son aşamaya geçebilirsiniz. Son aşamada topladığınız malzemeleri birleştirerek hız iksiri yapımını tamamlamış olursunuz. Hız iksiri yaptıktan sonra etki süresini arttırabilmeniz de mümkündür.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft‘ta Hız İksiri Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Ateş Direnci İksiri Yapımı


Bu içeriğe oy verin!