Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft İsim Etiketi Nasıl Yapılır & Gizli İsim Etiketi Püf Noktaları

Minecraft İsim Etiketi Nasıl Yapılır? İsim etiketlerini nasıl bulacağınıza, kullanacağınıza ve bunları etkinleştirmek için nasıl kullanacağınıza dair bazı oyun içi paskalya yumurtaları burada. Minecraft’ta üretim çok önemlidir çünkü oyun temelde bu şekilde çalışır. Ancak, tüm öğeler işlenebilir değildir ve bunları elde etmek için başka yollar kullanmanız gerekir. İsim markası bunlardan biridir ve maceralarınız için çok faydalı olabilir.

Minecraft İsim Etiketleri ile haydutların doğal olarak umutsuzluğa kapılmalarını önlemek için çiftlik hayvanlarınıza, evcil hayvanlarınıza ve hatta köylülerinize isim verebilirsiniz. Ayrıca, ad etiketleri, içlerine yerleştirilmiş en komik Paskalya yumurtalarından bazıları için katalizör görevi görür.

Minecraft’ta isim etiketlerini nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Benzeri Oyun


Minecraft İsim Etiketi Nasıl Yapılır

İsim Etiketi üretim yoluyla elde edilemediğinden, oyuncuların onu Minecraft dünyasında bulması gerekir. Bu araçlardan yararlanabilirsiniz:

1. Sandıklar

İsim etiketleri mayınlarda, zindanlarda, gömülü hazinelerde ve ormanlık konaklardaki sandıklarda bulunabilir. Bu seçeneklerden Woodland Konakları ve isim etiketli madenler daha yaygın.

Yapıbiyomİsim etiketi düşürme şansı
Orman KonağıKaranlık orman%28.3
mayın miliYeraltı (Overworld’ün herhangi bir yerinde)%42.3
İsim etiketi düşürme şansı

Bu yapıyı keşfetmek neredeyse kesinlikle size bir isim etiketi verecektir.

Minecraft İsim Etiketleri
Minecraft İsim Etiketleri

2. Minecraft Balık tutma

Minecraft’ta balıkçılığı sadece balık tutmaktan daha fazlasıdır. Oyuncular oyunda balık tutarken rastgele eşyalar elde etme şansına sahipler. Bir olta ile balık yakalama şansı %85, çöp alma olasılığı %10 ve hazine alma şansı %5 vardır. İsim etiketi hazine seviyesindeki altı ganimetten biri olduğu için, bir tane alma şansı çok nadirdir. Bu aslında oyuncunun Minecraft’ta bir isim etiketi olarak hazinenin altıda birine sahip olduğu anlamına gelir.

Olta üzerindeki olasılığınızı Deniz Şansı büyüsünü kullanarak geliştirebilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kılıç için en iyi büyü


3. Ticaret

Minecraft’ta isim etiket nasıl alınacağına gelince, bir tane almak için usta köylülerle 20 zümrüt takas edebilirsiniz. Ticaret, bir marka edinmenin kolay bir yolu olsa da, biraz pahalıdır. Ancak Minecraft köylülerini zombi köylülere dönüştürerek ve ardından onları iyileştirerek maliyetlerini tamamen azaltabilirsiniz. Bu şekilde, isim etiketinin toplam fiyatını düşürebilirsiniz.

İsim Etiketi nasıl kullanılır?

Diğer oyuncular ve son ejderha hariç, bu öğeyle herhangi bir çeteye isim verebilirsiniz. Minecraft’ta isim levhalarını şu şekilde kullanabilirsiniz:

  • İlk önce, bir örs olarak yeniden adlandırın . Bu, bir seviye deneyime mal olacak.
  • Bir miktar EXP tükettiği için isim etiketi aktif hale gelecektir.
  • Ad etiketini kendi elinize alın ve adlandırmak istediğiniz çetenin üzerine tıklayın.
  • Mafya Adlandırıldıkça umutsuzluğa kapılmaz.
Minecraft İsim Etiketi nasıl kullanılır
Minecraft İsim Etiketi nasıl kullanılır

Minecraft İsim Etiketleri hileleri

Minecraft İsim Etiketleri hileleri
Minecraft İsim Etiketleri hileleri
  • Dinnerbone isim etiketş, arkadaşlarınıza şaka yapmak için kullanılabilecek eğlenceli bir Paskalya yumurtası olabilir. Hatta Minecraft sunucularında kaosa neden olmak için baş aşağı bir kalabalığın etrafında baş aşağı bir tasarım oluşturabilir.
  • “jeb_”, orijinal Minecraft oyun tasarımcılarından biri olan Jens Bergensten’in adını almıştır.
  • İsim etiketi modifikasyonları olan gökkuşağı koyunları çok eğlencelidir çünkü herhangi bir alanı aydınlatırlar. Bu isimlerin oyuna pratik bir etkisi olmasa da aslında çok eğlenceli paskalya yumurtaları.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft İsim Etiketi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: En iyi Minecraft PE haritası


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER