Cumartesi, Temmuz 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? Yapmak için Kullanılan Eşyalar

Minecraft Işın Kılıcı Nasıl Yapılır? Star Wars ve Minecraft daha önce birkaç kez kesişti. Oyuncuların Darth Vader, Yoda, Ahsoka Tano, R2D2 ve daha fazlası olarak oynamasına izin veren birkaç görünüm paketi var. Uzak galaksilerin hayranları genellikle bu kaplamaları kullanır, ancak geçişin durduğu yer burasıdır. Vanilya Minecraft’ta kuvvet, yıldız savaşçıları veya Star Wars evreninin çoğu diye bir şey yoktur. Ancak, Eğitim Sürümü’nde oyuncular bir ışın kılıcı yapabilir.

Bu, modlar kullanılarak da gerçekleştirilebilir, ancak bunlar yalnızca Java Sürümü içindir ve vanilya olarak kabul edilmezler. Bu parlayan kılıçlar, eğitim sürümünün tartışmasız en havalı kısımlarından biridir. Eğitim Sürümü veya Bedrock Sürümü’nde Eğitim özelliği açıkken nasıl oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft hangi büyü daha iyi


Minecraft Education Edition: Star Wars ışın kılıcı nasıl yapılır

Ne yazık ki, öğreticide bile, ağaçları kesebilecek veya kesebilecek gerçek bir ışın kılıcı kullanmanın bir yolu yok. Oyuncular bunun yerine bir ışın kılıcına en yakın şey olan parlayan çubuklar yapabilirler.

Eğitim Sürümü oyuncularının bir tane yapmak için aşağıdakilere ihtiyacı olacak:

  • 20 Karbon
  • 30 Hidrojen
  • Üç Azot
  • Dört Oksijen
  • bir boya

Boya teorik olarak herhangi bir renk olabilir, ancak yeşil, mavi, kırmızı ve hatta mor Yıldız Savaşları için en anlamlı olanlardır. Bir kompozit oluşturucu ile zanaatkarların şunları yapması gerekir:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Oynanan Telefonlar


Işın Kılıcı Yapma:

  • Polietilen (10 karbon ve 20 hidrojen)
  • Hidrojen Peroksit (İki hidrojen ve iki oksijen)
  • Luminol (Yedi hidrojen, sekiz karbon, üç nitrojen, iki oksijen)
Işın Kılıcı Yapma
Işın Kılıcı Yapma

Oyuncular daha sonra boyalarını işleme ızgarasının orta karesine yerleştirerek sahte ışın kılıcı yapabilirler. Her iki tarafta yukarıdan aşağıya polietilen olmalıdır. Son olarak boyanın üstüne Luminol, altına da hidrojen peroksit yerleştirilebilir. Bu, parlayan çubuklarla sonuçlanacaktır. En iyi sonuçlar için, Yoda derisi ile açık yeşil ışın kılıcını kullanmanız önerilir. Deri uzun bir parça olduğundan, kızdırma çubuğu çok uzun olmadığı için ışın kılıcının daha akıcı görünmesini sağlar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Işın Kılıcı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Altın Nedir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER