Minecraft jailbreak sunucuları, En iyi Sunucu Listesi

Minecraft En iyi jailbreak sunucusu
Minecraft jailbreak sunucuları
Minecraft jailbreak sunucuları

Minecraft En iyi jailbreak sunucuları Nelerdir? Minecraft’ın çok sayıda sunucusu vardır. Hepsinin farklı modları, farklı eklentileri, farklı stilleri ve farklı oyun modları var. En popüler olanlardan bazıları Pixelmon, Factions, Survival Multiplayer ve Prison’dır. Hapishane en iyilerinden biri çünkü oyuncuların tamamen yeni bir şey denemesine izin veriyor. Bu sunucularda oyunculara kaynak toplamak, para kazanmak ve hapishaneden özgürlüğe geçmeye çalışmak gibi görevler veriliyor.

Bu hapishane sunucularından bazıları ayrıca jailbreak seçeneklerine sahiptir. Bununla oyuncular, tamamen özgürlüğe doğru yürümeden önce hapishaneden kaçmayı deneyebilirler. Bu modun ilginç bir varyasyonu ve zaten oyuncular isterlerse her zaman erken ayrılmayı deneyebilirler. İşte 2022’nin en iyi sunucuları.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi kılıç büyüsü


Minecraft En iyi jailbreak Hapishane sunucuları

3) JailsMC

Minecraft Hapishane sunucuları
Minecraft Hapishane sunucuları

JailsMC’nin birkaç teknik sorunu var. Bu çok önemli, çok sağlam, bakımlı bir sunucudur. Genel olarak, bu sunucu en büyük jailbreak özelliklerinden birine sahiptir ve bu da oyuncuların jailbreak yapmasını kolaylaştırır. Birkaç oyuncu ona iyi eleştiriler verdi. Jailbreak veya jailbreak yapmakla ilgilenen herkes, katılmak için daha kötü sunucular bulabilir.

2) Purple Prison

Minecraft En iyi jailbreak sunucusu
Minecraft En iyi jailbreak sunucusu

Mor Hapishane, hapishane sunucuları için altın standart olarak kabul edilir ve onu yöneten en iyi ekiplerden birine sahiptir. Oyuncular bu sunucudan yüksek kalite bekleyebilirler. Bu sunucuda katılmak ve oynamak için topluluk, oyunun sunduğu en iyi şeylerden biridir. Mevcut başka modlar olsa da, hapishane modu doğal olarak en popüler olanıdır. Jailbreak yapmak çok zor ama kesinlikle denemeye değer.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft JNI Hatası


1) JailBreakMC

Minecraft jailbreak sunucusu
Minecraft jailbreak sunucusu

Popüler Minecraft oyuncusu Ssundee bu sunucuda oynuyor, ancak onu bu kadar harika yapan şey bu değil. İşte yaratıcıların söyledikleri:

“Seyahatiniz, kaynakları toplamak, zorlukları tamamlamak. Bir sonraki yüksek güvenlikli hapishaneye girmek için yeterli sokak kredisi biriktirmek için yolunuza devam ettiğiniz Alcatraz’da başlıyor. Hapishane stratejiniz gidip gitmemek” kişi veya arkadaş grubu. Kesin olan bir şey var ki, JailBreakMC kalbin zayıfları için değil. ”

Sunucu, en iyi sunucu deneyimlerinden birini sağlamak için özel bir ekibe ve eksiksiz bir oyuncu yelpazesine sahiptir. Oyuncular takım kurabilir ve ayrılmaya veya yalnız hareket etmeye çalışabilirler.

Not: Bu makale özneldir ve yazarın görüşlerini yansıtır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft jailbreak sunucuları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Exit Code 0


Bu içeriğe oy verin!