Minecraft Kalkan Yapımı (kalkan nasıl yapılır)

minecraft kalkan yapımı
minecraft kalkan yapımı

Minecraft Kalkan Yapımı Nasıl Yapılır? Bir kalkan yapmak için, ilk sıranın 2. hücresine bir demir külçe yerleştirin. Ardından çalışma masası ızgarasını üçüncü sıranın kenarları dışında tahtalarla doldurun. O zaman sadece envanterinize taşıyın. Kalkanlar 1.9+ PvP’de oyunculara daha amaçlı saldırıları durdurmaları için yeni yollar sağladığı için çok önemlidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Yatak Yapımı


kalkan nasıl yapılır minecraft

Minecraft’a 1.9 güncellemesi uygulandıktan sonra, PvP. Hızlı vuruşlardan daha kesin zamanlı vuruşlara önemli ölçüde geri döndü ve oyunda ağır vuruşları daha da önemli hale getirdi. Gelen herhangi bir saldırıya karşı savunmak için bir kalkan tutabilmenin ikili amacı, Minecraft’ta her zaman bir şey değildir. Aslında, yalnızca 2015’te yayınlanan 1.9 güncellemesinde uygulandı. Kalkan yapmak için gerekli malzemeler: Kalkan yapmak için gerekli malzemeler:

  1. 3 günlük
  2. bir fırın
  3. 1 kömür (veya başka bir yakıt türü)
  4. 1 demir cevheri

minecraft kalkan yapımı

Minecraft’ta bir kalkan oluşturmak için izlemeniz gereken adım adım resimli bir kılavuz. Minecraft’ta bir kalkan yapımı için önce onu tezgahınıza yerleştirin.

minecraft kalkan yapımı
minecraft kalkan yapımı

Bir kalkan yapmak için, tahtalarınızı birinci sıranın iki köşe sırasını ve tüm ikinci ve üçüncü sıranın orta noktalarını doldurarak. Çalışma tezgahının üzerine Y şeklinde yerleştirin. Ardından ilk sıranın orta noktasını demir külçenizle doldurun.

kalkan nasıl yapılır minecraft
kalkan nasıl yapılır minecraft

Bir kalkanla neler yapabilirsiniz? Kalkanlar, yakın dövüş ve mermi saldırılarını engellemek için kullanılır. Örneğin, bir iskelet size ateş ederken kalkanınızı kaldırmak, ok hasarı almanızı engelleyebilir. Bir zombi saldırısı veya benzeri bir saldırı sırasında kalkanınızı yükseltmek, hasar almanızı engelleyebilir. Kalkana her darbe, dayanıklılığını kaybetmesine neden olur, bu yüzden kalkanınızın ne zaman kırıldığını kontrol etmeye dikkat edin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Yatak Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Kayış Yapımı


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.