Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Kazma için En İyi Büyü Nedir? (En çok tercih dilen 3 Büyü)

Minecraft Kazma için En İyi Büyü Nedir? Minecraft’ın birçok önemli kazma büyüsü vardır. Adından da anlaşılacağı gibi madencilik, Minecraft’ın temel özelliklerinden biridir. Bu nedenle Kazma’da oyuncular için son derece önemli hale geldi. Her oyuncu ilk elmas kazısını ve mağara kazmanın sevincini hatırlar.

Önerimiz var!!! Minecraft için en iyi büyü ve kılıç büyü bilgilerini kontrol et.!!!!

Kazmalar oyunda çok önemli olduğu için güçlü ve dayanıklı olmaları gerekir. Oyuncular oyun sırasında çok sayıda kazma kıracak olsa da. Büyüleyici araçlar bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için uzun bir yol kat edecek. Minecraft, oyuncular kazmalara büyüleri eklerse arada ki farkı göreceklerdir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft pelerin nasıl alınır


Minecraft Kazma Büyüsü Ne olmalıdır?

  • 3) kırılmaz (Unbreaking)
  • 2) Verimlilik (Efficiency)
  • 1) Tamir (Mending)

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft En iyi Pelerin


Minecraft Kazma için En İyi Büyü

3) kırılmaz (Unbreaking)

Minecraft Kazma Büyüsü
Minecraft Kazma Büyüsü

Herhangi bir araçta en çok kullanılan büyülerden biri Kırılmaz büyüdür. Bu, aletin dayanıklılığını artırarak uzun ömürlü olmasını sağlar. Büyü üç seviyeye ayrılmıştır, her seviye dayanıklılığı %100 arttırır. Mağaralar ve uçurumlar güncellemesinden sonra, artan yeraltı seviyeleri nedeniyle oyuncular bu büyüye ihtiyaç duyabilir.

2) Verimlilik (Efficiency)

Minecraft Kazma için Büyü
Minecraft Kazma için Büyü

Verimlilik, kazma madenciliğini daha hızlı yapan bir başka harika sihirdir. Caves and Cliffs güncellemesinden sonra, oyuncular yeni mağaraları veya cevherleri hızla kazmak ve bulmak için bu büyüyü kullanmak isteyebilirler. Beş verimlilik seviyesi vardır, ilk seviye hızı %25 artırır ve ardından %5 artar.

1) Tamir (Mending)

Minecraft Kazma Büyü
Minecraft Kazma Büyü

Tamir büyüsü düzeltildi. Bu büyü, kazmanın oyuncunun XP puanlarını kullanarak kendini onarmasını sağlar. Bu, kazmalar için en iyi Minecraft büyüsüdür. Onarım penalarının kırılması kolay değildir

Not: Bu makale özneldir ve yalnızca yazarın bakış açısını temsil eder.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Kazma için En İyi Büyü sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft İsim Etiketi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER