Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft kitaplık nasıl yapılır? yapmak için gerekli malzemeler:

Minecraft kitaplık nasıl yapılır? Büyüleyici söz konusu olduğunda, kitaplık bir zorunluluktur. Herhangi bir Minecraft dünyasında kitaplıklar oluşturmak ve bulmak çok kolaydır ve konu ilgi çekici olduğunda bu önemlidir. Ayrıca, çok iyi dokuları nedeniyle evin çevresinde herhangi bir taban veya dekoratif blok olarak kullanım için harikadırlar. Kitaplık adı verilen bu çok kullanışlı yapı taşlarının nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız. Gerekli malzemeler ve gerekli adımlar için okumaya devam edin.

Kısacası: 3×3 ızgaranın üretim alanını açın ve bir kitaplık oluşturun. Herhangi bir türden 3 tahtayı ilk sıraya, 3 tahtayı son sıraya ve ardından ikinci sıraya kitapları yerleştirin. Artık bir kitaplık oluşturulduğuna göre, kitaplığa tıklayın ve onu envanterinize sürükleyin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft ok nasıl yapılır


Minecraft’ta kitaplık yapmak için gereken malzemeler:

Minecrafta’ta Tüm Eşyaları ve nesneleri nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz? Bu tarz konularda aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Sizler için Tüm Nesnelerin Nasıl Yapılacağına Dair bir rehber hazırladık. Minecraft Rehberi kılavuzumuza ziyaret ederek aklınıza takılan her şeye sahip olabilirsiniz.

  1. Çalışma Masası
  2. 3 kitap
  3. 6 ahşap plaka (herhangi bir tip)

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft TNT nasıl yapılır


Minecraft kitaplık nasıl yapılır?

kısaca: 3×3 ızgaranın üretim alanını açın ve bir kitaplık oluşturun. Herhangi bir türden 3 tahtayı ilk sıraya, 3 tahtayı son sıraya ve ardından ikinci sıraya kitapları yerleştirin. Artık bir kitaplık oluşturuldu, tıklayın ve envanterinize sürükleyin.

Adım adım kılavuz (resimlerle birlikte): Minecraft’ta kitaplık oluşturmak için adım adım bir kılavuz:

Bir kitaplık yapmak için gereken ilk adım bir çalışma masasıdır. Çalışma Masaları, oyuncuların yapması gereken ilk adımlardan biridir ve bunları yapmak çok kolaydır. Yukarıda rehberimize erişerek tüm eşyaların yapımını kolayca öğrenebilirsiniz.

1. Adım: Bir kitaplık yapmak için bu ahşap plakalara da ihtiyacınız olacak, bu yüzden onları el altında bulundurun.

Ardından, ihtiyacınız olan kitapları yapmak için şeker kamışınızı ve derinizi bulmalısınız. Şeker kamışı dünyanın her yerinde hemen hemen her biyomda her türlü su kaynağının yakınında bulunabilir. 1-4 blok yüksekliğinde, uzun boyludur ve kum veya çim üzerinde yetiştirilebilir.

Minecraft kitaplık Yapmak
Minecraft kitaplık Yapmak

Artık kitaplarınız ve tahtalarınız olduğuna göre, ilk kitaplığınızı yapmaya başlayabilirsiniz. 

2. Adım: Aşağıda listelenen gibi düzende çalışma masanıza nesneleri yerleştirin.

Minecraft kitaplık Yapımı
Minecraft kitaplık Yapımı

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft kitaplık sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kömür Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER