Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Komut Bloğu ile Ev Yapımı, Nasıl Yapılır?

Minecraft Komut Bloğu ile Ev Yapımı Nedir ve nasıl yapılır? Minecraft komut bloğu ile minecraft ev yapma kodu chat üzerinden komut girişleri yazılarak yapılabilmektedir. Komut bloğunu alabilmek için chat bölümüne girmeniz gerekmektedir. Akabinde give yazmanız gerekmektedir. Devamında ise kullanıcı adınızı ve minecraft: command_block yazmanız gerekmekte. Bu sayede bir adet komut bloğu eklenmiş olacak.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Tuzaklı Sandık Yapımı


Minecraft Komut Bloğu ile Ev Yapımı

Ek olarak belirtmek gerekir ki chat kısmı ”T” tuşu ile açılmaktadır. Gerekli kodu bu alandan girebilirsiniz.

Komut bloğu ile minecraft ev komutu aracılığıyla konut yapabilmek için üretken olmanız gerekmektedir. Nitekim tasarlayacağınız evi tamamen sizin dizayn etmeniz gerekecek. Biraz zaman alacak olsa da sonucunda minecraft tek komut bloğu ile villa veya ev kodu sayesinde işleminiz tamamlanmış olacak.

Oyunda birçok farklı modelde ev tasarımı yapılmaktadır. Söz konusu evler kullanıcıların yetenekleri sayesinde oluşmaktadır. Bu nedenle farklı bir tasarım ile sizin de eviniz etkileyici olabilir.

Ayrıca belirtmek gerekir ki hazır kodları da kullanabilirsiniz. Hazır kodlar aracılığıyla daha hızlı bir şekilde eviniz tasarlanır. Fakat belirli bir dizayn içerisinde eviniz hazırlanmış olur. Bu nedenle üretken bir şekilde evinizi tasarlamanız daha eğlenceli olabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft ev yapma kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Sunucu Adresleri Türk


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER