Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Komut Bloğu Nasıl Alınır? (Komut Bloğu Alma)

Minecraft komut bloğu nasıl alınır sorusu birçok kişi tarafından sorulmaktadır. Minecraft komut bloğunu, minecraft’ın Java sürümü olandan almak diğer sürümlere göre almaktan çok daha kolaydır. Fakat minecraft komut bloğunu alabilmek için ilk olarak yapılması gereken var olan hileleri aktifleştirilmesidir. Yeni oluşturacağınız dünya da mutlaka başlamadan önce hileler aktif hale getirilmelidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Kâğıt Nasıl Yapılır Minecraft


Minecraft komut bloğu nasıl alınır

Fakat hali hazırda var olan dünyanız da hileleri aktif etseniz daha geçici olacaktır. Hileler aktif hale geldikten sonra sohbet kısmına /give<isminiz>minecraft:command block komutu yazılmalıdır. Eğer tüm bu işlemleri tamamlar iseniz minecraft komut bloğu alma sorusunun cevabını da almış olacaksınız.

Minecraft Komut Bloğu

Minecraft komut bloğu ile sürekli aynı olan komutlardan kurtulmuş olursunuz. Minecraft komut bloklarının üç ayrı türü vardır. Girdi, zincirleme ve tekrar olmak üzere bulmanız mümkün olacaktır. Tüm bunların yanı sıra bu blokların içerisinde olması gereken bir koşulun gerekip gerekmediğini ya da bir sinyal ile çalışıp çalışmadığını da ayarlayabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft komut bloğu yapma adımlarını da sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Pasta Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER