Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Kova Nasıl Yapılır? yapmak için gerekli malzemeler:

Minecraft Kova Nasıl Yapılır? Kovalar, Minecraft’ta çok kullanışlı öğelerdir. Bu yüzden Minecraft’ta nasıl varil yapılacağını bilmek çok önemlidir. Kova yapmayı bilen oyuncular birçok işi daha kolay yapmaya başlar. Böylece oyunda daha hızlı ilerleyebiliyorsunuz. Kova sayesinde, talep üzerine bir dünya inşa etmek çok daha kolay. İlk çalışma masasının her iki tarafına 2 demir külçe ve 3×3’lük bir işleme ızgarasının ortasına 1 demir külçe yerleştirin. Kovanız hazır, sadece tıklayın ve envanterinize taşıyın.

Minecraft’ta elinizde bir kova olması her zaman iyidir. Basit bir kova, Minecraft’ta çok kullanışlı oldukları için size çok zaman kazandırabilir. Su ve lavları hareket ettirmek, uzun damlalardan kurtulmak ve hatta balık tutmak gibi birçok faydalı kullanımı vardır. Kek de yemek istiyorsanız süte ihtiyacınız var ve süt ancak kovalara konulabilir. Kovalar çok yönlüdür ve yapılması nispeten basittir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Harita Nasıl Yapılır


Kova yapmak için gerekli öğeler

Bir kova yapmak için ihtiyacınız olacak:

  1. Üç demir külçe
  2. çalışma masası
  3. Fırın

Tarif üç demir külçe gerektirir. Demir cevheri çıkarmak için en az bir taş kazmaya ihtiyacınız olacak.

Minecrafta’ta Tüm Eşyaları ve nesneleri nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz? Bu tarz konularda aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Sizler için Tüm Nesnelerin Nasıl Yapılacağına Dair bir rehber hazırladık. Minecraft Rehberi kılavuzumuza ziyaret ederek aklınıza takılan her şeye sahip olabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kürek Nasıl Yapılır


Minecraft Kova Nasıl Yapılır?

Bir kova yapmak için aşağıda kileri gerçekleştirin. İlk sıranın her iki tarafına 2 demir külçe ve 3×3 işleme ızgarasının ortasına 1 demir külçe yerleştirin. Kovanız yapıldı, basitçe tıklayın ve envanterinize taşıyın.

Minecraft’ta Kova yapmak için izlemeniz gereken adım adım resimli kılavuz :

Adım-1 Önce bir miktar demir cevheri bulun ve en az üç tane toplayın. Demiri kahverengi lekelerinden tanıyabilirsiniz.

Minecraft Kova Yapmak
Minecraft Kova Yapmak

Adım-2 Demir cevherinizi elde ettikten sonra onları demir külçe haline getirebilirsiniz. Cevherinizi ocağınıza alın ve külçe haline getirin.

Minecraft Kova Yapımı
Minecraft Kova Yapımı

Adım-3 Ütünüz piştikten sonra, bir kova yapmak için onları işçiliği masanıza yerleştirebilirsiniz.

Minecraft Kova
Minecraft Kova

Boş kovalar on altıya kadar istiflenebilir, böylece ekstra kazanabilirsiniz, ancak bir şeyle doldurur doldurmaz kendi envanter yuvasını alacaktır. Bu kadar! Artık Minecraft’ta sıvıları taşıyabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Kova Nasıl Yapılır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Örs Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER