Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft köy kodu; Köyler için en iyi minecraft Seedsleri

Minecraft köy kodu nedir? Herhangi bir Minecraft oyuncusu, oyundaki köylerin önemini bilir. Genellikle yağmalanacak hazinelerle ve kapılacak doğal kaynaklarla doludurlar. Oyunun başında bir köyün yakınında yumurtlamak büyük bir nimet olabilir. Zırhla dolu sandıklar, büyü kitapları, altın elmalar, obsidyen ve hatta elmaslarla oyunu oynamanıza yardımcı olmak için bulabilirsiniz.

Tohumlar, nerede yumurtlayacağınızı kontrol etmenin harika bir yoludur; bu, doğru tohumları kullanmanın kaynak açısından zengin köyleri tam olarak belirlemenizi sağlayacağı anlamına gelir. Bu yazıda, en iyi köyleri bulmak için kullanabileceğiniz en iyi beş minecraft köy bulma kodu listeledik.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft komut bloğu kodları


En iyi Minecraft köy kodu

minecraft kodları köy için sizlere mükemmel bir liste hazırladık. Aşağıda ki bilgilerden en büyük kodlardan yararlana bilirsiniz.

1) Köyün Altındaki Maden Kuyuları

Minecraft köy Seed Kodu: 94454061

Minecraft köy kodları
Minecraft köy kodları

Terk edilmiş madenler, lapis lazuli, altın ve hatta elmas gibi büyük minerallerin varlığının açık bir işaretidir. Bu nedenle, bu güzel savana köyünün yakınında yumurtlamak, kaynakları oyunun başlarında hazırlamanın kolay bir yolu olabilir. Köyde maceranıza başlamak için birçok maden, birkaç hazine sandığı ve çok sayıda demir cevheri ve kömür var.

2) Çifte Köy ve Piramit

Seed Kodu: -1881547168

Bu Minecraft tohumu oyuncu içindir, bir değil, bulunacak bir sürü malzemeye sahip iki köy. Yakınlarda yumurtlamasına izin verin. Köylerden birinde ayrıca birkaç hazine sandığı ve iyi bir cevher madeni vardır. Bir köyden bir çöl bölgesine taşınırsanız, altın elmalar. Eyerler, sihirli kitaplar ve daha fazlasını içeren birkaç sandık içeren bir piramit veya çöl tapınağına ulaşırsınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Dungeons en iyi silah


3) Mağara Sistemi Üzerindeki Tayga Köyü

Minecraft köy Seed Kodu: 2146942512

Minecraft Seed Kodu
Minecraft Seed Kodu

Bu özel Minecraft tohumu, oyuncuların geniş bir mağara sisteminin üzerine inşa edilmiş bir köye çok yakın. Bir tayga biyomunda doğmasına izin verecek. Mağaralar her oyuncunun en iyi arkadaşıdır. Mağara sistemine girerken, zırh, silah ve aletler yapmak için yalnızca çok miktarda demir cevheri… Kömür bulmakla kalmayacak, aynı zamanda daha nadir minerallerle de karşılaşacaksınız. Kendiniz için birkaç elmas bile bulabileceğiniz için mağarayı tamamen keşfetmeniz gerekiyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft köy kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Pocket Edition Eklentileri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER