Minecraft Köye Işınlanma Kodu (Nasıl Işınlanılır)

Minecraft Köye Işınlanma Kodu
Minecraft Köye Işınlanma Kodu

Minecraft Köye Işınlanma Kodu Nedir? Minecraft gencinden yaşlısına kadınından erkeğine hemen herkesin çokça severek vakit geçirdiği bir oyundur. Oyuncular arasında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Minecraft Köye Işınlanma Nasıl Yapılır olmaktadır. Minecraft Köye Işınlanma Kod, köyler arasında geçiş sağlamanızı yarayan koddur. Bu koda nasıl sahip olunduğu ve nasıl kullanıldığı ise merak konusudur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Kazmaya Basılan Büyüler


Minecraft Köye Işınlanma Kodu

İlk olarak konsolu aktifleştirin. Sonrasında konsola “kullanıcı adı teleport 123 kick 789” yazıp enter tuşuna basın. Burada belirtilen kullanıcı adı kısmına kendi kullanıcı adınızı eklemelisiniz. Burada yer alan örnek sayılar ise köylerin kodlarıdır. Dolayısıyla siz hangi köyden hangi köye gitmek istiyorsanız o köylerin kodlarını buraya eklemelisiniz. Bu işlem sonrasında ekranda (y?) ifadesi belirecektir. Buraya belirli koordinat değerlerini girmeniz gerekir. İdeal koordinat değerlerini bilmiyorsanız 70 ile 80 arası bir değer girmeniz sizin için uygun olacaktır.

MineCraft Köye Işınlanma noktasında dikkat edilmesi gereken bazı kriterler vardır. Bunlardan en önemlisi kodları yazarken büyük harf ve küçük harflere dikkat etmenizdir. Çünkü kodların büyük küçük harf duyarlılığı vardır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Köye Işınlanma Kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Kayış Yapımı