Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Kürek Nasıl Yapılır? yapmak için gerekli malzemeler:

Minecraft Kürek Nasıl Yapılır? Kürekler Minecraft’ta çok kullanışlı öğelerdir. Bu yüzden Minecraft’ta bir teknede nasıl kürek çekileceğini bilmek çok önemlidir. Kürek çekmeyi bilen oyuncular birçok işi daha kolay yapmaya başlar. Böylece oyunda daha hızlı ilerleyebiliyorsunuz. Kürek sayesinde, talep üzerine bir dünya inşa etmek çok daha kolay. Kürekler, toprak, kum, çakıl ve kil gibi taş olmayan blokları kazmak için kullanılır.

Minecraft’taki çoğu araç gibi, kürekler de şu malzemelerden yapılabilir: Ahşap, Taş, Altın, Demir, Elmas, Netherite. Minecraft’ta bir kürek yapmak için bir tezgah açın. Ardından ikinci sütundaki ikinci ve üçüncü kutulara iki çubuk koyun. Son olarak bu şeritlerin üzerine bir parça malzeme yerleştirin. Küreği kullanmak için, kürek takılıyken bloğa sol tıklamanız yeterlidir. Bunu yapmak, görüntülediğiniz bloğu yok edecektir. Minecraft’ta birçok farklı araç var. Saldırgan savaş için kullanılabilecek kılıçlar ve yaylar var. Savunma savaşları için kalkanları kullanabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Örs Nasıl Yapılır


Kürek yapmak için gerekli malzemeler:

Bir kürek yapmak için ihtiyacınız olacak:

İPUCU: Her tür ahşap kalas kullanabilirsiniz! Hepsini toplamanıza gerek yok.

  • 1 Akasya Kalasları
  • 1 Koyu Meşe Kalas
  • 1 Kızıl Kalas
  • 1 Çarpı

Minecrafta’ta Tüm Eşyaları ve nesneleri nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz? Bu tarz konularda aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Sizler için Tüm Nesnelerin Nasıl Yapılacağına Dair bir rehber hazırladık. Minecraft Rehberi kılavuzumuza ziyaret ederek aklınıza takılan her şeye sahip olabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft kitaplık nasıl yapılır


Minecraft Kürek Nasıl Yapılır?

Bir Minecraft tezgahı kullanılarak birçok eşya üretilebilir. Crafting tezgahları sayesinde oyun dünyasındaki hammaddeler kullanışlı eşyalara dönüşüyor. Bu eşyalar sayesinde oyun içerisinde birçok şey yapılabilmektedir. Kürek yapmak için gerekli malzemeleriniz varsa hızlıca bir tezgah açıp kürek yapmaya başlayabilirsiniz.

Malzemeleri 3×3 tezgah üzerine doğru sıra ile yerleştirmelisiniz. Ne yazık ki, yanlış olanı sipariş ederseniz, bir kompost yapamazsınız. Neyse ki her şeyi adım adım anlatacağız ve Minecraft’ta nasıl kürek yapıldığını kolayca anlayabileceksiniz. Minecraft’ta kürek yapmak için izlenmesi gereken adımlar şunlardır:

İlk olarak, aşağıdaki gibi görünen 3×3 crafting ızgarasına sahip olmak için crafting masanızı açın :

Minecraft Kürek Yapmak
Minecraft Kürek Yapmak

Crafting menüsünde, 3×3 crafting ızgarasından oluşan bir crafting alanı görmelisiniz. Tahta kürek yapmak için 3×3’lük bir işleme ızgarasına 1 tahta ve 2 çubuk yerleştirin. Tahtaları kullanırken meşe, ladin, huş ağacı, orman, akasya, koyu meşe! Koyu kırmızı veya kavisli kalaslar gibi herhangi bir tahta türünü kullanabilirsiniz.

Örneğimizde meşe tahtaları kullanıyoruz. Tahta kürek yaparken kalas ve çubukların tam olarak aşağıdaki resimde görüldüğü gibi yerleştirilmesi önemlidir. İlk sıradaki orta kutuya 1 tahta yerleştirilmelidir. İkinci sıradaki orta kutuda 1 olmalıdır. Üçüncü sırada ortadaki kutuda 1 olmalıdır. Bu, tahta kürek için Minecraft tarifi.

Minecraft Kürek Yapımı
Minecraft Kürek Yapımı

İşleme alanını doğru desenle doldurduğunuza göre, sağdaki kutuda tahta kürek görünecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Kürek Nasıl Yapılır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft ok nasıl yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER