Minecraft Legends Ne Zaman, Çıkış Tarihi 2023’ü Görebilir…

Minecraft Legends Ne Zaman Çıkacak? Bu soru tüm Minecraft oyuncuları tarafından merakla acılanılması bekleniliyor gibi görülüyor ve soruluyor. Mojang Studios, 2023’te aksiyon-strateji oyunu Minecraft Legends’ı piyasaya sürüyor… Minecraft bir kez daha yepyeni bir türe doğru genişliyor. Mojang Studios, Minecraft Legends adlı Minecraft serisinin bir sonraki taksitini duyurdu. Minecraft Legends, Blackbird Interactive ile ortaklaşa geliştirilen, bloklu bir evrende geçen bir aksiyon strateji oyunudur. Yaklaşan oyunun 2023’te piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Xbox konsollarına ve PC, Game Pass ve Xbox Cloud Gaming’e gelecek.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Ev Modelleri


Minecraft Legends Çıkış Tarihi Ne Zaman

Xbox ve Bethesda oyun vitrini tüm hızıyla devam ediyor ve her yerdeki oyuncular için pek çok sürpriz var. Olayın bugüne kadarki en şok edici ifşaatlarından biri Mojang Studios ve küresel fenomen Minecraft’ın ortaya çıkması oldu. Ünlü bağımsız geliştirici Blackbird Interactive ile ortaklaşa yapılan Minecraft serisi. Bu sefer gerçek zamanlı bir strateji oyunuyla bir kez daha genişledi.

Minecraft Legends, genişletilmiş Xbox vitrininde Minecraft’ın tamamen yeni bir video oyunu türüne nasıl sığabileceğini gösteren bir fragman gösterdi. Minecraft, Mojang Studios ve Double Eleven’ın eleştirel beğeni toplayan ve hala büyüyen Minecraft Dungeons’ı ve şu anda feshedilmiş. Minecraft Earth’te Mojang Studios ile ortaklık yapan Blackbird Interactive ile geçmişte erişimini genişletti.

Minecraft Legends Ne Zaman Çıkacak

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Örs Nasıl Yapılır


Minecraft Legends Nasıl Oynanır

Oyuncular Minecraft Legends dünyasına girdiklerinde, “hem tanıdık hem de gizemli, yemyeşil biyomlar ve bol kaynaklarla dolu yumuşak bir arazi” bulurlar. Dünyayı ele geçirmekle tehdit eden domuz istilası ile oyuncular onları yenmek için birleşecekler. Mojang, Minecraft Legends’ın çevrimiçi kampanya işbirliği ve rekabetçi çok oyunculu özellikleri içereceğini onayladı. Ancak stüdyo henüz çok oyunculu modunun ne olacağını ayrıntılı olarak açıklamadı. Ekip, bu yıl içinde daha fazla ayrıntı paylaşacak.

Minecraft Legends, en iyi Xbox oyunu olarak abisine katılacak mı? Öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Minecraft Live’ın henüz kesin bir çıkış tarihi yok ve 2023’te gelecek. Minecraft Legends, Mojang Studios’un platformlar arası desteğe olan bağlılığını sürdürerek Xbox, PC, PlayStation ve Switch için onaylandı. Ayrıca Xbox ve PC Game Pass ve Xbox Cloud Gaming’in ilk gününü başlattı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Legends Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Villa Yapımı


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.