Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Netherit kılıç nasıl yapılır: Yapmak için gerekenler

Minecraft Netherit kılıç nasıl yapılır? Netherite Kılıç, Minecraft’ta oyun sonu içeriğini temizlemek için en güçlü silahlardan biridir ve bunu şu şekilde elde edebilirsiniz. Zırh ve silahlar, Minecraft’taki en önemli donanımlardan biridir, özellikle daha yüksek zorluklarda. Başlangıçta bir parça tahta zırh ve tahta bir kılıç yeterli olabilir. Ancak oyun ilerledikçe, daha agresif ve çok fazla sağlığı olan daha güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız.

Onlarla başa çıkmak için daha güçlü öğelere ihtiyacınız olacak. Netherite kılıç, mükemmel dayanıklılık ve vuruş başına hasar ile Minecraft’taki en güçlü silahlardan biridir. Bu yazımızda size Minecraft’ta netherite kılıcının nasıl yapıldığını göstereceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft En iyi Kazma


Minecraft Netherit Kılıç Nasıl Yapılır?

Minecraft’ta Netherit nerede bulunur?

Oyuncular önce Nether’de Kadim Parçalar (eski parçaları) toplamalıdır. Antik kalıntıları bir elmas veya netherit kazma ile yok edebilirsiniz. Hiçbir şey olmadan silerseniz, hiçbir şeyi atmaz. Ardından, alt alaşım hurdasını elde etmek için eski kalıntıyı koklamalısınız. 4 Netherite Fragmenti ve 4 Altın Külçeyi, Çalışma masası 1 Netherite Külçesinde birleştirebilirsiniz.

Minecraft Netherit kılıç Yapma
Minecraft Netherit kılıç Yapma

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft tablo nasıl yapılır


Netherite Kılıcı nasıl yapılır

Diğer silahların aksine, Void Sword’u doğrudan üretemezsiniz. Netherite Kılıcını almanın tek yolu Elmas Kılıcı bir demircilik tezgahı ile yükseltmektir. Oyuncular, herhangi bir türde dört ahşap kalas ve iki demir külçe ile bir dövme masası yapabilirler. Demir ocağını açın ve Elmas Kılıcı ilk yuvaya ve Netherite Külçesini diğer yuvaya yerleştirin. Netherite Kılıcını üçüncü yuvadan envanterinize çekin

Java Sürümü’nde, Netherite Kılıcı, Bedrock’ta vuruş başına 8 hasar (4 kalp) verir Sürüm, vuruş başına 9 hasar verir (4,5 kalp) . Dört yüz yetmiş fiziksel gücü var ve iyi büyülerle daha uzun süre dayanabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Netherit kılıç sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Büyülü Olta


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER