Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu (mc ölünce eşya gitmeme)

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu Nedir? Minecraft: Ölümden sonra eşyalar nasıl gizlenir Minecraft’ta eşya kaybı bazen kaçınılmazdır, özellikle birisinin talihsiz bir sonu lav olduğunda; ancak, bir oyuncunun envanter eşyalarını öldükten sonra tutmanın bir yolu vardır. Bu oyun içi efekti değiştirmek, bazı insanlar için iyi bir şey olabilir. Çünkü birinin premium donanımını kaybetmek oyunu bozabilir veya bozabilir. Bahsetmemek gerekirse, Minecraft’ta düşürülen öğeler, beş dakika içinde alınmazlarsa umutsuz olacaktır. Yani ortaya çıkmadan binlerce blok ötede beklenmedik bir şekilde ölen oyuncuların envanterlerini geri alma şansı olmayabilir. Neyse ki, Minecraft’ta öldükten sonra eşyaları saklama seçeneklerini değiştirmenin hızlı ve kolay bir çözümü var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Elmas Katmanı


mc eşya gitmeme kodu

Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme
Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme

Minecraft: Ölümden sonra eşyalar nasıl gizlenir Minecraft’ta öldükten sonra eşyalarınızı saklamak için öncelikle oyun menüsünde hilelerin etkin olduğundan emin olun. Mc eşya gitmeme kodu Dünyaya yüklendikten sonra konsolu açın ve  “ /gamerule keepInventory true ” komutunu girin. Bu nedenle, envanter öğeleri ölümden sonra asla kaybolmaz.

minecraft ölünce eşya gitmeme kodu

Oyuna daha fazla güvenen ve bu “kayıp eşya” seçeneğini tekrar açmak isteyen. Minecraft oyuncuları için oyun konsolunda “ /gamerule keepInventory false ” komutunu kullanın. Bu, dünyadaki tüm eşyaları öldükten sonra envanterinizden kaldırılacak. Herhangi bir Minecraft komutu büyük/küçük harfe duyarlı olduğundan, yukarıdaki komutların her ikisini de tam olarak gösterildiği gibi girdiğinizden emin olun.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Ölünce Eşya Gitmeme Kodu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; En iyi Minecraft Seedleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER