Minecraft Pasta Nasıl Yapılır? Yapımı için Gerekenler

Minecraft Pasta Nasıl Yapılır
Minecraft Pasta Nasıl Yapılır

Minecraft Pasta Nasıl Yapılır? Minecraft’ta hayatta kalabilmek için düzenli olarak yemek yemeniz gerekiyor. Minecraft pasta yapımı, doyurucu ve lezzetli bir yemek isteyen tüm oyuncular için olmazsa olmaz bir tarif. Kek birden fazla malzemenin birleşiminden oluştuğu için oldukça tatmin edicidir. Pasta yiyerek sofranızı tazeleyebilirsiniz. Minecraft’taki diğer her şey gibi kek yapmak da kolaydır. Sadece malzemeleri tarife göre birleştirin ve lezzetli bir kek yapabilirsiniz.

Pastayı envantere koyduktan sonra istediğiniz zaman yiyebilirsiniz. Yeterli malzemeniz varsa, istediğiniz kadar kek yapabilirsiniz. Bu yazımızda Minecraft pastası nasıl yapılır detaylı bir şekilde anlatacağız.


Minecraft Pasta Nasıl Yapılır
Minecraft Pasta Nasıl Yapılır

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kapanacak mı Ve Ne Zaman Kapanıyor?


Minecraft Pasta Nasıl Yapılır ve Bunun için Gerekenler:

Kek yapmak için bazı malzemelere ihtiyacınız var. Bu malzemeleri gezerken bulabilir veya kendi tarım ve hayvancılığınızla üretebilirsiniz. Ürün üretmek için kendi çiftliğinizi kurarsanız, her zaman kek yapmak için gerekli malzemelere sahip olursunuz. Minecraft Pasta için gerekenler, malzemeler şu şekildedir:

  • 1 yumurta
  • 2 şeker
  • 3 buğday
  • 3 süt

Yukarı daki malzemelere sahip oyuncuları aşağıda ki karışımla rahatlıkla pastalarını oluşturabileceklerdir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Çit Nasıl Yapılır? Yapımı için gerekenler


Minecraft Pasta yapımı

Gördüğünüz gibi küçük bir çiftlikte tüm malzemeleri üretebilirsiniz. Tüm bu malzemeleri topladıktan sonra kek yapmaya başlayabilirsiniz. Minecraft pastası şu şekilde yapılıyor:

  • Öncelikle 3×3’lük üretim alanını açın.
  • Sonra üretim alanının ilk satırına 3 sütü yerleştirin.
  • İkinci satırın birinci ve üçüncü sütunlarına denk gelen karelere şekerleri koyun.
  • İkinci satırın ikinci sütununa yumurtayı koyun.
  • Üçüncü satıra 3 buğdayı yerleştirin.

Pasta yapımı bu kadar basit. Ürettiğiniz kekleri envanterinize taşıyın.

2. anlatım:

Bu Minecraft kılavuzu, ekran görüntüleri ve adım adım talimatlarla Minecraft Pasta yapımı işleminmi açıklar. Minecraft’ta kek yapabileceğiniz birçok yiyecekten biridir. Cupcake’ler zıpladıklarında yemek tezgahınızı tazeleyecek. Nasıl pasta yapılacağını anlayalım. Üretim menüsünde 3×3 üretim gridinden oluşan bir üretim alanı görmelisiniz.

Kek yapmak için 3×3’lük bir ızgaraya 3 süt, 2 şeker, 1 yumurta ve 3 buğday koyun. Kek yaparken pastayı aşağıdaki resme göre tam olarak yerleştirmek çok önemlidir. İlk sırada 3 çeşit süt olmalıdır. İkinci sırada birinci kutuda 1 şeker, ikinci kutuda 1 yumurta, üçüncü kutuda 1 şeker olmalıdır. Üçüncü sırada 3 buğday olmalıdır. Bu Minecraft’ta kek tarifi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Pasta Nasıl Yapılır? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraftta Zombi Atı Nasıl Alınır? Zombi Atı Almak için Kodu