Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft pelerin nasıl alınır, nereden alınır ve kullanılır?

Minecraft pelerin nasıl alınır? Güzel bir pelerini kim sevmez ki? Sihirbaz bir pelerin giyer. Bazı profesyonel güreşçiler pelerin giyerler. Süper kahramanlar pelerin giyer. Pelerin, hemen hemen herkesin çıkarabileceği harika bir giysidir. Bu yüzden Minecraft’ta çok popülerler. Pelerin, video oyunlarındaki diğer kozmetikler gibi çalışan süper nadir bir kozmetiktir. Nadir koleksiyonunuzu sergileyecekler.

Sezon 1 Fortnite görünümlerinin Minecraft versiyonu gibiler. Oyunda arkadaşlarınızdan daha havalı görünmekten başka bir avantajı yok.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft En iyi Pelerin


Minecraft pelerin nasıl alınır ve kullanılır?

Java Sürümü

Minecraft pelerin nasıl kullanılır
Minecraft pelerin nasıl kullanılır

Minecraft’ın orijinal sürümü olan Java Edition’ın şu anda pelerin elde etmenin yasal bir yolu yoktur. Ancak, bunu mümkün kılan modlar mevcuttur. Elbette, herhangi bir oyunu değiştirmenin riski size aittir ve hiçbir şekilde onaylanmaz. Bu modlardan birini kullanmanın dezavantajı, yalnızca Minecraft oyuncularının pelerini görebilmesidir. Oyunda aynı moda sahip olanlar dışında kimse göremez.

Bedrock Edition

Minecraft pelerin kullanımı
Minecraft pelerin kullanımı

Minecraft Bedrock Edition, oyunun çok platformlu sürümünü ifade eder. Bu, mobil ve konsol sürümlerini içerir. Pelerin Bedrock Edition’da satın alınabilir. Oyuncular Minecraft mağazasından çeşitli dış görünüm paketleri satın alabilirler. Bu kaplamalardan bazıları, karakter oluşturucu aracılığıyla belirli bir kaplamadan donatılabilen veya donatılamayan kozmetik olarak bir pelerin içerir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft için en iyi büyü


MINECON

Minecraft pelerin nereden alınır
Minecraft pelerin nereden alınır

2017’den önce MINECON etkinlikleri yüz yüze yapıldı ve oyunculara özel bir pelerin verildi. Bilet satın almak veya bir etkinliğe katılmak, özel bir pelerin almanın bir yoludur. 2017’den sonra Minecraft etkinlikleri kesinlikle canlı yayınlanacak. Pandemi devam ettikçe bu devam edecek gibi görünüyor. 2019’da Bedrock Edition’da MINECON etkinlikleri için özel bir pelerin mevcuttur. Ama bu izlemek için bir ödül değil. Gelecekte bu tür daha fazla pelerin görünebilir.

Not: Bu makale Özneldir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft pelerin nasıl alınır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft İsim Etiketi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER