Minecraft Pocket Edition Eklentileri (2022) indirilebilecek en iyi eklenti

Minecraft Pocket Edition en iyi eklenti

Minecraft Pocket Edition Eklentileri Nelerdir? Minecraft, oyuncuların neredeyse her şeyi özelleştirebileceği bir oyundur. Oyuncular bunu farklı dünyalar inşa ederek veya hatta tamamen inşa edilmiş dünyaları çevrimiçi olarak indirerek yapabilirler. Ancak, oyunun görünümünü ve verdiği hissi değiştirmelerine yardımcı olan oyunları için özel eklentiler kullanarak mevcut dünyalarını da değiştirebilirler. İşte oyuncuların indirmesi için en iyi beş eklenti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Bedwars Sunucuları


Minecraft Pocket Edition en iyi eklenti

Eklentiler, kaynak paketleri, yeni animasyonlar ve hatta kendi dünyalarında kullanacakları yeni öğeler içersinler. Eklentiler Oyuncuların Minecraft Pocket Edition oyunlarını geliştirmeleri için harika bir yoldur. Oyuncular eklentileri indirebilir ve kendi dünyalarına kurabilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kalkan İçin En İyi Büyü


Minecraft Pocket Edition Eklentileri

1) Furnicraft 3D Blok

Furnicraft, oyuncuların Minecraft dünyasına mobilya eklemesi için harika bir yoldur.

2) New Player Animation V0.6

Bu eklenti, bloklu karakterlerinin daha gerçekçi hareket etmesini ve daha fazla duygu ifade etmesini isteyen oyuncular içindir.

3) Actual Guns 3D

Actual Guns 3D, Minecraft’ın Minecraft versiyonudur. Bu, savaşın tüm gidişatını değiştirmek isteyenler için harika bir eklenti.

4) SERP Pokedrock

İki harika oyun serisini birleştirmek harika bir konsept. SERP Pokedrock ile oyuncular tam da bunu yapabilir ve Minecraft’ın en iyilerini Pokemon evreni ile birleştirebilir.

5) SCP Foundation Add-on

Minecraft dünyasına biraz korku getirmek isteyen oyuncular için SCP Foundation Eklentisi harika bir seçim.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Pocket Edition Eklentileri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Realms Dahili Sunucu Hatası 500


Bu içeriğe oy verin!