Minecraft Pocket Edition En iyi Mod Paketleri Nelerdir?

Minecraft PE En iyi Modlar...
Minecraft Pocket Edition En iyi Mod
Minecraft Pocket Edition En iyi Mod

Minecraft Pocket Edition En iyi Mod Paketleri Nelerdir? Minecraft Pocket Edition, ilk piyasaya sürülmesinden bu yana çok yol kat etti. Çoğu oyuncunun en iyi minecraft modu bilgilerini araştırdığını öğrendik. Bununla birlikte, oyuncular harika Minecraft dünyasını gittikleri her yere yanlarında götürebilirler. Tabii ki bu, hareket halindeyken harika kreasyonlar oluşturmak ve hatta tasarlamak anlamına gelir. Ancak oyuncular, oyunu değiştirebilecek mod paketleri ile işleri hızlandırabilirler. İşte Minecraft PE için olmazsa olmaz 5 şey.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft ateşe dayanıklılık


Minecraft Pocket Edition En iyi Mod Paketleri Nelerdir?

Modlar temelde oyuncuların oyunlarını değiştirmelerine izin veren modifikasyonlardır. Bu, bazı dokuları veya sesleri değiştirmek gibi basit şeyler için veya oyunu tamamen değiştiren büyük modlar için kullanılabilir. Mod paketleri tam da bu, oyuncular oyunlarını değiştirmek için mod paketleri yükleyebilir. Tipik olarak mod paketleri, benzersiz bir deneyim yaratmak için bir araya gelen bir temanın öğelerinden oluşur.

1) Actual Guns 3D

Bu mod, oyunu geliştirmek ve Minecraft’ın çalışma şeklini değiştirmek isteyen oyuncular için harika bir başlangıç. Oyuncular, her biri farklı efekt ve avantajlara sahip 10 farklı silah kullanabilir. Hatta o sinir bozucu sürüngenleri bir keskin nişancı tüfeğiyle öldürmeye çalışabilirler!

2) SERP Pokedrock

Minecraft ve Pokemon hayranları, Pokemon’u sadece vahşi doğada görmelerini değil, aynı zamanda onları yakalayıp savaşmalarını sağlayan bu komboya bayılacak. Endişelenmeyin, çünkü bir Pokemon yaralanırsa, oyuncular onları tedavi için her zaman Pokemon Merkezine götürebilir.

3) Armors and Extra

Oyunlarına tonlarca farklı zırh ve hatta silah eklemek isteyen oyuncular bunu bu harika mod paketi ile yapabilirler. Altın, bakır ve hatta saf nether gibi birçok farklı şeyden zırh üretebilecekler. Ayrıca, heyecan verici yeni şekillerde savaşmak için motorlu testereler gibi yeni silahlar kullanılabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Eyer Nasıl Yapılır


4) Guard Villagers

Bazen köylüler Minecraft’ta biraz korumaya ihtiyaç duyar. Ancak bu mod paketi ile oyuncular köylülerine silah ve zırh sağlayarak kendilerini korumalarını kolaylaştıracak. Ek olarak, bu köylüleri toplayabilir ve dünya seyahatlerinde onlara eşlik edebilirler, bu da oyuncuya çok güzel bir zırhlı yoldaş sağlayabilir.

5) Expansive Biomes

Oyuncular dünyalarını inşa etmek için daha fazla biyom arıyorlarsa, bu mod paketi oyuna 20’den fazla yeni biyom ekler. Aynı biyomlardan ve aynı manzaradan sıkıldıysanız, bu oyuna yeni bir soluk getirmenin harika bir yolu olabilir.

Feragatname: Bu bilgiler tamamen yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Pocket Edition En iyi Mod sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Zırh Nasıl Boyanır


Bu içeriğe oy verin!