Minecraft Premiumsuz Serverler (Tüm Liste)

Minecraft premiumsuz serverler
Minecraft premiumsuz serverler

Minecraft premiumsuz serverler ile minecraftı satın almamış olsanız dahi online sunucu olarak oyun oynama imkânınız vardır. Minecraft premiumsuz server kısmına ulaşabilmek için 3. Parti oyun istemcilerinden birinin kurulu olması oldukça önemlidir.

Premiumsuz servelerin birçok versiyonu vardır. En çok tercih edilen minecraft premiumsuz server listesi sürümü 1.8, 1.9, 1.10 tercih edilmektedir. Oyuna giriş sağlandıktan sonra sunucu olarak sahip olduğunuz bilgileri gerekli olan kısıma yazılır. Daha sonra istediğiniz şekilde kendi adınıza kayıt olabilirsiniz. Bu şekilde oyuna giriş sağlanmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft komut bloğu nasıl alınır


Minecraft premiumsuz serverler

Premiumsuz Serverler

Bulunan birkaç tane premiumsuz serverlere bakmak gerekir ise şunları söylememiz mümkün olacaktır.

  • TormentMC: Minecraft premiumsuz serverler arasında en çok bilinenlerden biridir. PvP ağırlıklı olan oyun modunu kullanabilmek için sunucuya bağlanmanız yeterli olacaktır.
  • BlocksMC: Oyunan modlarına ilginiz bulunmakta ise bunu da tercihe temeniz de fayda vardır. BlocksMC ile birçok moda ulaşmanız mümkündür.
  • GarbageVille: Farklı bir deneyim elde etmek isteyen oyuncuların bunu denemesinde fayda vardır. Bu sunucunun içinde olan birçok farklı oyun modu bulunmaktadır.

Bu liste tamamen yazarın görüşlerini temsil etmektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft premiumsuz server yapma adımlarını da sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Kâğıt Nasıl Yapılır Minecraft