Minecraft Silah Modu; “en iyi 5 silah modu” Nedir?

Minecraft Silah Modu
Minecraft Silah Modu

Minecraft Silah Modu tavsiyeleri ister misiniz? Creeper’ları ve diğer sinir bozucu çeteleri öldürmenin birkaç yolu var, ancak biraz yaratıcı olmadıkça hepsi birbirine benziyor. Bu yüzden yaratıcılığımı test ettim ve bir gangster avcısı olarak deneyiminizi geliştirmek için bazı harika silah modları için interneti taradım. Uzattığını biliyorum ama : bu eğlencenin bir “silah modları” değil mi? Oyununuza silahlar gibi rahatsız edici modlar eklemekten kaçınabilirsiniz. Ama bir süre oynadıktan sonra onlara kesinlikle bir şans vermenizi tavsiye ederim.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Fener Yapımı


En iyi 5 “Minecraft Silah Modu

Minecraftta illa ki silah modlarında bulunuşuzdur. Veya bu modların nasıl bir şey olduğuna dair söylentilere şahit olmuşuzdur. Sizlere en çok eğlenebileceğiniz modların listesini sunuyoruz.

5. MMW – Modern Minecraft Weapons

Minecraft Silah Modu
Minecraft Silah Modu

Bu, oyuna çok fazla silah ekler. Özellikle aşağıdakiler:

 • P90
 • P99
 • MP7 L118A
 • Tatmak
 • G18
 • M82A1
 • Magnum
 • MK14
 • G36C
 • MK46
 • M79
 • PP90M1

Bu isimleri daha önce nerede duydunuz, merak ediyor olabilirsiniz. Başka hiçbir modern savaş oyununda değil. Bu mod temel olarak minecraft’a görev çağrısı silahları ekler.

4. Crysis

Minecraft Silah Modları
Minecraft Silah Modları

Yani bununla, temelde Crysis dünyasını Minecraft’a getiriyorsunuz, yeni silahlar denemenize ve Ceph’e karşı savaşa katılmanıza izin veriyorsunuz. Mod, bir sürü yeni silah ekliyor ve hatta gruplar arasındaki savaşın devam edip etmeyeceğine. Veya duraklatmak isteyip istemediğinize karar vermenize izin veriyor. Savaşa girin ve yepyeni bir dizi silahı ateşlerken kendinizi öldürmekten kaçının; uzaylılara ait olanlar da dahil olmak üzere tüm yürütülebilir dosyalar.

3. Decimation Mod

Minecraft En iyi Silah Modları
Minecraft En iyi Silah Modları

Pekala, teknik olarak bu sadece silahlara yönelik bir mod değil. Ama listeye ekliyorum çünkü atış deneyimi arayan herkesin buna bayılacağını biliyorum. Bu mod temel olarak Minecraft’ı bir zombi hayatta kalma oyununa dönüştürür.

2. Spectral Gun

Minecraft En güzel Silah Modları
Minecraft En güzel Silah Modları

Hadi eğlenelim ve bazı özel silahlar yaratalım. Özel silahlar derken bunu kastediyorum. Silahlar, şarjör şeklinden namlu tipine kadar istediğiniz kadar özelleştirilebilir.

1. World Overhaul Mod

Minecraft Modları
Minecraft Modları

Bu mod, geleneksel olarak RPG oyunları kategorisine giren öğeleri kullanmanıza izin verir. Aynı zamanda bazı fırfırlar içerir, ancak asıl amaç. Özel yarışlar seçmenize ve gerçek bir RPG’de olduğu gibi oynamanıza izin veren bir elden geçirmedir. Minecraft ve RPG, hayat daha iyi olabilir mi?

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Silah Modu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Maden Fırını Yapımı


Bu içeriğe oy verin!