Minecraft snapshot APK İndir 22w13a nasıl indirilir?

Minecraft snapshot indirme adımları nelerdir? Adım Adım Minecraft snapshot Nasıl Yüklenir?
Minecraft snapshot APK İndir
Minecraft snapshot APK İndir

Minecraft snapshot APK İndir Nasıl Yüklenir? Yeni Minecraft snapshot 22w13a, oyuna bazı değişiklikler getiriyor. Bu snapshot, yaklaşmakta olan 1.19 The Wild güncellemesinin bir parçasıdır. Bu güncelleme biyomları, çeteleri, yapıları, efektleri, iyileştirmeleri ve daha fazlasını içerir. Mojang, bu yeni snapshot gibi birçok yeni eklemeyi içerecek, oyuna çeşitli değişiklikler ve eklemeler getiriyor.

Yaklaşan Minecraft The Wild güncellemesinde oyuncular iki yeni biyomu deneyimleyecek: derin karanlık ve mangrov bataklığı biyomu. Deep Dark yeni pislik blokları, antik şehir binaları ve korkunç bir muhafız çetesi içerirken. Mangrov bataklıkları yeni mangrovlar, çamur blokları, kurbağalar ve iribaşlar içerecek. Aynı zamanda, Allai Çetesi ve sandık gemisi gelir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi skin paketi


Minecraft snapshot İndirme

Snapshot esasen oyunun beta sürümleridir. Yalnızca test etmek ve var olabilecek herhangi bir sorun veya hata hakkında insanlardan geri bildirim almak için yayınlanmıştır. Bunlar, resmi sürümden önce güncellemede ince ayar yapmak ve hassaslaştırmak için birkaç kez yayınlandı. Oyuncular bu yöntemi kullanarak Minecraft 22w13a’yı kolayca indirebilirler. Bu snapshot 1.19 güncelleme çıkış tarihi ile bizlere bir şeyler anlatmaya çalışıyor.

Minecraft snapshot nasıl yüklenir

Minecraft snapshot nasıl yüklenir
Minecraft snapshot nasıl yüklenir

Oyuncuların en son snapshot indirmek için bilgisayarlarında resmi Minecraft başlatıcısının açık olması gerekir. Daha sonra Oynat düğmesinin solundaki açılır menüyü görebilecekler. Burada, oyunun mevcut tüm versiyonları arasından seçim yapabilirler. “22w13a” yazacak “en son snapshot” seçeneğini seçebilirler. En son snapshot seçtikten sonra, oynat düğmesine basabilirler ve başlatıcı, snapshot çalıştırmak için gereken dosyaları otomatik olarak indirir.

Oyuncular, uyumsuz dünyaları tamamen bozacağından, oyunun bu sürümü aracılığıyla kendi dünyalarını asla açmamalıdır. Snapshot getirdiği tüm değişiklikleri ve eklemeleri keşfetmek için yeni bir dünya yaratabilirler.

Minecraft snapshot nasıl indirilir
Minecraft snapshot nasıl indirilir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft jailbreak sunucuları


Minecraft snapshot APK İndir Özellikleri

Minecraft snapshot indir
Minecraft snapshot indir

Minecraft snapshot 22w13a’nın çılgın güncellemesi, oyuna daha fazla değişiklik ve eklemenin yanı sıra mevcut özelliklerde küçük iyileştirmeler getiriyor. Yeni Allay mob sonunda tüm özelliklerini ve davranışlarını ekledi. Daha önce Bedrock Edition beta sürümünde yayınlandı ve şimdi Java Sürümü’nde yayınlandı. Sahip olduklarına benzer bir şey alırlar ve oynatıcının veya not bloğunun yanına yerleştirirler. Antik kentler de snapshot geri eklendi. Bu, ilk olarak deneysel snapshot tanıtıldı, ancak daha sonra kaldırıldı. Bu sürüm, bazı tasarım değişiklikleriyle Deep Dark biome’a ​​geri döner. Ayrıca mayın arabalarında, tarif hazırlama öğelerinde ve yok edildiklerinde bölünmeme şekillerinde bazı değişiklikler yapıldı. Bu sürüm 1.19 Apk için bizlere çok yardımcı olacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft snapshot APK İndir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft en iyi kılıç büyüsü


Bu içeriğe oy verin!