Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft TNT nasıl yapılır? Yapmak için Gerekli Malzemeler

Minecraft TNT nasıl yapılır? TNT, Minecraft’ın Alpha 0.4.0 güncellemesinde resmi olarak tanıtıldı ve o zamandan beri oyuna çok sevilen bir eklenti oldu. Bloğun heyecan verici ve son derece özel özellikleri bu evrensel çekiciliği şaşırtıcı kılıyor. TNT blokları, büyük arazileri hızla temizlemek, madenciliği patlatmak, çeteleri öldürmek. Toplar inşa etmek için sadece eğlence için kullanılabilen yakındaki bir blok yarıçapını keşfetmek için kullanılabilir!

Bu kılavuz, Minecraft’ta TNT hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklayacaktır. Buna blokların nasıl oluşturulacağı ve tariflerinde gerekli tüm kaynakların nasıl alınacağı da dahildir. Barutu elde etmek daha zordur, köleleri öldürmek, eşya toplamanın en iyi ve en kolay yoludur. Barut damlalarıyla patlamadan önce bu minyonları öldürmeniz gerekiyor. Herhangi bir haydutu kolaylıkla katletmenin en iyi kılıç oyunlarından bazılarına yönelik bu kılavuza göz atın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Kömür Nasıl Yapılır


Minecraft’ta TNT yapmak için gerekli malzemeler:

Minecraft’ta TNT yapmak için ihtiyacınız olacak:

  1. Kum
  2. Barut
  3. Çalışma Masası

İPUCU: Kum genellikle çoğu su kaynağının yakınında doğar.

Kum Minecraft’ta son derece yaygındır ve genellikle çoğu dünyayı dolaştıktan birkaç dakika sonra bulunabilir. Kumu almak için herhangi bir özel alete ihtiyacınız yok, sadece bloğu elinizle kırın ve düşecek. İpucu: Kum genellikle çoğu su kaynağının yakınında oluşur.

Minecrafta’ta Tüm Eşyaları ve nesneleri nasıl yapabileceğinizi öğrenmek istiyor musunuz? Bu tarz konularda aklınıza takılan herhangi bir şey olduğunda bir rehbere ihtiyacınız olacaktır. Sizler için Tüm Nesnelerin Nasıl Yapılacağına Dair bir rehber hazırladık. Minecraft Rehberi kılavuzumuza ziyaret ederek aklınıza takılan her şeye sahip olabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Taş Nasıl Yapılır


Minecraft TNT nasıl yapılır?

Kısacası: TNT yapmak için 3×3 ızgara işçiliği alanını açın. İlk sıradaki ikinci kutuya bir kum bloğu koyun, ardından ikinci sıranın her iki yanına bir kum bloğu koyun. Son olarak ikinci kutuya bir kum bloğu koyun. Blok Üçüncü sıra. Kum bloklarını yerleştirdikten sonra kalan kutuları barutla doldurun. TNT’yi oluşturmayı bitirdiğinizde, onu envanterinize taşıyın.

Adım-1 3×3 Çalışma Masası menüsünü açın!!!

Minecraft TNT Yapmak
Minecraft TNT Yapmak

Adım-2 Kum ve barutunuzu tam olarak aşağıda gösterildiği gibi yerleştirin:

Minecraft TNT Yapımı
Minecraft TNT Yapımı

Adım-3 Yeni oluşturduğunuz TNT’yi işleme tablosu envanter yuvasından kendi envanter yuvalarınızdan birine sürükleyin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft TNT sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Cam Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER